Szybki i łatwy montaż instalacji sanitarnych

Koncentracja na technologii wodno-kanalizacyjnej

Technologia sanitarna i łazienki są w samym sercu kompetencji firmy Geberit od 150 lat i będą w nim w przyszłości. Od wynalezienia nowoczesnej spłuczki po wprowadzenie systemów podtynkowych i innych przełomowych innowacji, zawsze skupialiśmy się na dostarczaniu maksymalnych korzyści dla użytkowników łazienki, zapewniając jednocześnie najszybszy i najprostszy proces instalacji dla instalatorów – naszej podstawowej grupy klientów. Naszą misją i motywacją jest uczynienie życia instalatorów i użytkowników odrobinę lepszym każdego dnia oraz przyczynienie się do większego komfortu, niezawodności i lepszego środowiska pracy poprzez nasz ciągły rozwój.

Innowacja zorientowana na klienta

Montaż za pomocą złącza zaciskowego

Wysoki poziom innowacyjności firmy Geberit jest dostosowany do trzech głównych potrzeb instalatorów i inżynierów sanitarnych : niezawodności, higieny i łatwości użytkowania.

Dzięki silnemu ukierunkowaniu firmy Geberit na klienta i ścisłej współpracy między firmą a jej instalatorami, każdy nowy projekt jest inicjowany z myślą o kliencie. Zasadniczo oznacza to, że Geberit postrzega wyzwania i oczekiwania profesjonalistów jako siłę napędową swoich innowacji.

Inteligentna technologia zapewniająca szybki i łatwy montaż

Szybki, oszczędzający czas montaż staje się coraz ważniejszy na placu budowy, choć nigdy nie powinno to odbywać się ze szkodą dla jakości wykonania.

Dlatego Geberit stawia na inteligentną technologię i przydatne pomoce montażowe, aby zapewnić szybką i czystą instalację za każdym razem. Weźmy na przykład toaletę Geberit Acanto. Jej innowacyjna technologia mocowania pozwala na niezawodny i łatwy montaż tego WC, oferując do 40% oszczędności czasu w połączeniu ze spłuczką Geberit. Obejmuje to ukryte Mocowanie EFF3, które solidnie mocuje WC do ściany za pomocą przekładni ślimakowej. Deskę sedesową można łatwo i dokładnie zamontować także bez szablonu.

Montaż bez użycia narzędzi

FlowFit – Zaciskanie rurociągów wodnych

Narzędzia są niezbędne w codziennych pracach instalacyjnych, ale oznaczają również, że instalatorzy podczas każdej pracy muszą dźwigać większy ciężar. Zdrowie instalatorów jest dla firmy Geberit najwyższym priorytetem, dlatego firma nieustannie pracuje nad rozwiązaniami produktowymi, które pozwalają zminimalizować lub wyeliminować potrzebę stosowania narzędzi podczas instalacji. Właśnie dlatego, na przykład, wysokiej jakości przyciski uruchamiające systemu Sigma mogą być instalowane i wymieniane bez użycia narzędzi. Przy montażu modułów sanitarnych podłączenie armatury MasterFix ułatwia przejście do instalacji zasilającej dzięki beznarzędziowemu mechanizmowi obrotowemu z nakrętką złączkową, która zapobiega nadmiernemu dokręceniu.

W przypadkach, gdy narzędzia są niezbędne, np. podczas zaciskania rurociągów wodnych, Geberit dba o to, aby konieczność wymiany narzędzi była możliwie minimalizowana. Tak jest na przykład w przypadku FlowFit, który wymaga tylko dwóch szczęk zaciskowych, aby pokryć wszystkie wymiary. Wynikająca z tego redukcja narzędzi zapewnia oszczędność wagi nawet do 20 kg, co jest dobrą wiadomością dla specjalistów ds. instalacji sanitarnych – szczególnie dla ich pleców i ogólnego stanu zdrowia.

Bezpieczny montaż przy minimalnej podatności na błędy

Geberit FlowFit: koniec ze zmianą narzędzi

Gdy liczy się czas, łatwo mogą wkraść się błędy. Poważne konsekwencje, jakie może to mieć w sektorze sanitarnym, nie wymagają dalszych wyjaśnień. Tym ważniejsze jest zapewnienie, że szybki i komfortowy montaż uwzględnia również bezpieczeństwo i podatność na błędy.

Nasz system rurowy do wody pitnej FlowFit to tylko jeden z przykładów tego, w jaki sposób oferujemy ten rodzaj bezpieczeństwa: wskaźnik zaciśnięcia wyraźnie wskazuje, gdzie nastąpiło już zaciśnięcie, dzięki czemu można szybko wykryć wszelkie nieprawidłowe zaciski.

Wstępny montaż zapewniający idealne dopasowanie

Wstępnie zamontowany słupek montażowy do wiszącej miski WC Acanto

Czas to pieniądz, a jedno i drugie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu instalatora. Właśnie dlatego Geberit wspiera instalatorów szeroką gamą modułów do wstępnego montażu. Przede wszystkim firma Geberit może poszczycić się zrewolucjonizowaniem projektowania łazienek, jakie znamy Systemowi podtynkowemu GIS i samonośnych Samonośnym elementom podtynkowym . Dzieje się tak dlatego, że elementy montażowe zakotwiczone w ściance montażowej sprawiają, że montaż WC i umywalki jest znacznie szybszy, łatwiejszy i bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Elementy wstępnie zamontowane, takie jak ramka montażowa panelu do natrysków bezbrodzikowych Setaplano, są również stosowane w kabinie natryskowej w celu szybkiego i precyzyjnego montażu.

Szybki i łatwy montażproduktów Geberit

Odkryj podobne treści