Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

Firma Geberit

Europejski lider rynku produktów sanitarnych

Międzynarodowa Grupa Geberit jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Koncern Geberit utrzymuje silną pozycję na większości europejskich rynków lokalnych, oferując unikalne wartości dodane w sektorze systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej.

Produkcja jest prowadzona w 29 fabrykach, z czego 6 mieści się za oceanem. Siedziba główna koncernu znajduje się w miejscowości Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Grupa Geberit uzyskuje sprzedaż netto na poziomie 3,1 miliarda franków szwajcarskich, zatrudniając 12 000 pracowników w ponad 50 krajach. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange. Od 2012 r. akcje Geberit wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Geberit tworzy jakość życia

  • Geberit tworzy trwałą jakość życia

Już od dziesięcioleci jedną z głównych zasad naszej działalności jest zrównoważony rozwój. Ten wysiłek zwraca się z nawiązką: planecie, społeczeństwu, klientom i partnerom, pracownikom i akcjonariuszom.

Idee zrównoważonego rozwoju wyrażają się między innymi w produktach obniżających zużycie wody, nowych rozwiązaniach logistycznych, energooszczędnych instalacjach produkcyjnych i szkoleniach. Zapraszamy do odwiedzenia strony www Grupy Geberit, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wcielamy w życie zasady zrównoważonego rozwoju w codziennych działaniach.