Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK

Firma Geberit

Europejski lider rynku produktów sanitarnych

Międzynarodowa Grupa Geberit jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Koncern Geberit utrzymuje silną pozycję na większości europejskich rynków lokalnych, oferując unikalne wartości dodane w sektorze systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej.

Produkcja jest prowadzona w 35 fabrykach, z czego 6 mieści się za oceanem. Siedziba główna koncernu znajduje się w miejscowości Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Grupa Geberit uzyskuje sprzedaż netto na poziomie 2,6 miliarda franków szwajcarskich, zatrudniając 12 000 pracowników w ponad 40 krajach. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange. Od 2012 r. akcje Geberit wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Geberit tworzy jakość życia

  • Geberit tworzy trwałą jakość życia

Już od dziesięcioleci jedną z głównych zasad naszej działalności jest zrównoważony rozwój. Ten wysiłek zwraca się z nawiązką: planecie, społeczeństwu, klientom i partnerom, pracownikom i akcjonariuszom.

Idee zrównoważonego rozwoju wyrażają się między innymi w produktach obniżających zużycie wody, nowych rozwiązaniach logistycznych, energooszczędnych instalacjach produkcyjnych i szkoleniach. Zapraszamy do odwiedzenia strony www Grupy Geberit, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wcielamy w życie zasady zrównoważonego rozwoju w codziennych działaniach.