Lider rynku europejskiego produktów sanitarnych

Działająca na całym świecie Grupa Geberit jest europejskim liderem w dziedzinie produktów sanitarnych. Geberit działa z silną lokalną obecnością w większości krajów europejskich, zapewniając unikalną wartość dodaną w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej.

Sieć produkcyjna obejmuje 26 zakładów produkcyjnych, z których 4 znajdują się za granicą. Siedziba główna Grupy znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Zatrudniając około 12 000 pracowników w około 50 krajach, Geberit wygenerował sprzedaż netto w wysokości 3,4 mld CHF w 2022 roku. Akcje Geberit są notowane na SIX Swiss Exchange i od 2012 roku wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Geberit tworzy jakość życia

Geberit tworzy zrównoważoną jakość życia

Od kilkudziesięciu lat zrównoważony rozwój jest elementem naszej tożsamości. Przynosi on korzyści środowisku, firmie, klientom i partnerom, a także pracownikom i akcjonariuszom, na przykład w postaci oszczędzających wodę produktów, nowych rozwiązań logistycznych lub energooszczędnych zakładów produkcyjnych i odpowiedzialnych szkoleń. Odwiedź stronę internetową Grupy Geberit i dowiedz się, w jaki sposób zrównoważone myślenie i działanie wpływają na wszystkie aspekty naszego codziennego życia.

Więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju

Zaangażowanie społeczne GRUPY GEBERIT W POLSCE