O firmie Geberit

Lider europejskiego rynku produktów sanitarnych

Grupa Geberit prowadzi działalność na całym świecie i jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Geberit ma silną pozycję na lokalnych rynkach w większości krajów europejskich, oferując wyjątkowe korzyści w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej.

Sieć produkcyjna obejmuje 29 zakładów produkcyjnych, z których 6 znajduje się za granicą. Siedziba firmy Geberit mieści się w miasteczku Rapperswil-Jona, w Szwajcarii. Zatrudniając około 12 000 pracowników w około 50 krajach, firma Geberit uzyskała w 2019 r. sprzedaż na poziomie 3,1 miliarda franków szwajcarskich. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange, a od 2012 r. objęte są indeksem giełdowym SMI (Swiss Market Index).

Geberit tworzy jakość życia

Geberit tworzy zrównoważoną jakość życia

Od kilkudziesięciu lat zrównoważony rozwój jest elementem naszej tożsamości. Przynosi on korzyści środowisku, firmie, klientom i partnerom, a także pracownikom i akcjonariuszom, na przykład w postaci oszczędzających wodę produktów, nowych rozwiązań logistycznych lub energooszczędnych zakładów produkcyjnych i odpowiedzialnych szkoleń. Odwiedź stronę internetową Grupy Geberit i dowiedz się, w jaki sposób zrównoważone myślenie i działanie wpływają na wszystkie aspekty naszego codziennego życia.

Więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju

Zaangażowanie społeczne GRUPY GEBERIT W POLSCE