Lider rynku europejskiegoproduktów sanitarnych

Działająca na całym świecie Grupa Geberit jest europejskim liderem w dziedzinie produktów sanitarnych i w 2024 r. obchodzi 150. rocznicę powstania. Geberit działa z silną lokalną obecnością w większości krajów europejskich, zapewniając unikalną wartość dodaną w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej.

Sieć produkcyjna obejmuje 26 zakładów produkcyjnych, z których 4 znajdują się za granicą. Główna siedziba Grupy znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Zatrudniając około 11 000 pracowników w około 50 krajach, Geberit wygenerował sprzedaż netto w wysokości 3,1 mld CHF w 2023 roku. Akcje Geberit są notowane na SIX Swiss Exchange i od 2012 roku wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Geberit tworzy jakość życia

Geberit tworzy zrównoważoną jakość życia

Od kilkudziesięciu lat zrównoważony rozwój jest elementem naszej tożsamości. Przynosi on korzyści środowisku, firmie, klientom i partnerom, a także pracownikom i akcjonariuszom, na przykład w postaci oszczędzających wodę produktów, nowych rozwiązań logistycznych lub energooszczędnych zakładów produkcyjnych i odpowiedzialnych szkoleń. Odwiedź stronę internetową Grupy Geberit i dowiedz się, w jaki sposób zrównoważone myślenie i działanie wpływają na wszystkie aspekty naszego codziennego życia.

Więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju

Zaangażowanie społeczneGRUPY GEBERIT W POLSCE

150 LAT FIRMY GEBERITNASZA HISTORIA SUKCESU

Gründerfamilie Gebert

Historia firmy Geberit sięga 1874 roku, kiedy to rozpoczęła swoją jednoosobową działalność w starym mieście Rapperswil w Szwajcarii. Około 30 lat później założyciel firmy Albert Gebert opracował drewnianą spłuczkę wybitą ołowiem. Firma nabrała dalszego rozpędu dzięki przełomowemu wynalazkowi pierwszej spłuczki z tworzywa sztucznego w 1952 roku, a następnie spłuczki podtynkowej w 1964 roku.

Początkowo skromna firma rodzinna stała się liderem na europejskim rynku produktów sanitarnych. Nasze innowacyjne, wysokiej jakości produkty sanitarne i łazienkowe nadal wyznaczają nowe standardy: wtedy, teraz i w przyszłości.

Dowiedz się więcej o historii naszej firmy