O firmie Geberit

Lider europejskiego rynku produktów sanitarnych

Grupa Geberit prowadzi działalność na całym świecie i jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Geberit utrzymuje silną pozycję na lokalnych rynkach w większości krajów europejskich, oferując wyjątkowe korzyści w zakresie systemów sanitarnych, rurowych i ceramiki łazienkowej.

Produkcja jest prowadzona w 26 fabrykach. Siedziba główna firmy znajduje się w miejscowości Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Zatrudniając około 12 000 pracowników w ponad 50 krajach, Grupa Geberit uzyskała w 2021 roku sprzedaż netto w wysokości 3,5 miliarda franków szwajcarskich. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange i od 2012 roku wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Geberit tworzy jakość życia

Geberit tworzy zrównoważoną jakość życia

Od kilkudziesięciu lat zrównoważony rozwój jest elementem naszej tożsamości. Przynosi on korzyści środowisku, firmie, klientom i partnerom, a także pracownikom i akcjonariuszom, na przykład w postaci oszczędzających wodę produktów, nowych rozwiązań logistycznych lub energooszczędnych zakładów produkcyjnych i odpowiedzialnych szkoleń. Odwiedź stronę internetową Grupy Geberit i dowiedz się, w jaki sposób zrównoważone myślenie i działanie wpływają na wszystkie aspekty naszego codziennego życia.

Więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju

Zaangażowanie społeczne GRUPY GEBERIT W POLSCE