Formularz kontaktowy

Nasi konsultanci i doradcy służą swoją pomocą i zawsze mogą się z Państwem skontaktować.

Aby odpowiedzieć na zapytanie Państwa dane zostaną przekazane do firm należących do Grupy Geberit, a także do zewnętrznych dostawców (np. usług pocztowych i dostawców usług informatycznych) w ramach ich ustawowych uprawnień. Przed podaniem danych osobowych prosimy o zapoznanie się z naszą Polityka Prywatności.

Imię*

Nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Geberit Sp. z o.o. informacji o nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów łazienkowych, korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej.

Preferowana forma kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geberit Sp. z o.o. moich podanych wcześniej, po nawiązaniu kontaktu, danych do celów związanych z badaniami rynku, reklamą, analizą oraz informowanie mnie aktualnych ofertach, usługach, nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów sanitarnych korzystając z danych kontaktowych podanych przeze mnie poprzez ponisze kanały informacji:

Zezwolenie udzielone Geberit Sp. z o.o. mogę w każdej chwili – także częściowo – wycofać ze skutkiem na przyszłość, w szczególności korzystając z podanych w stopce danych kontaktowych (stopka redakcyjna).

Informujemy, że zgoda może być w każdej chwili wycofana. Aby wycofać zgodę należy wysyłać wiadomość e-mail na adres geberit.pl@geberit.com. Jednocześnie informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i mogą być przekazane firmom z Grupy Geberit. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.