Instalacje sanitarneŁatwe i niezawodne planowanie

Udane projekty budowlane zaczynają się od dobrego planowania

Planiści pogrążeni w dyskusji wokół stołu z symbolem BIM

Podczas planowania projektu budowlanego ważne jest ostrożne, bezpieczne i zrównoważone podejście. Na etapie planowania określa się, jakie systemy i materiały zostaną zastosowane oraz ile pozostanie powierzchni użytkowej. Dobre planowanie spełnia następujące kryteria w najlepszy możliwy sposób:

 • Jak najwięcej przestrzeni życiowej dla mieszkańców
 • Skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe
 • Dobra izolacja akustyczna
 • Wydajne i bezpieczne zaopatrzenie w wodę i energię elektryczną
 • Minimalne zużycie materiału
 • Zastosowanie materiałów o długiej żywotności
 • Proste podejście do instalacji, uruchomienia i konserwacji

We wszystkich tych aspektach centralną rolę odgrywa dopływ wody i odprowadzanie wody. Właśnie dlatego Geberit zapewnia kompleksowe usługi doradcze i narzędzia cyfrowe wspierające wyspecjalizowanych planistów w ich pracy. Teraz każdy budynek można przekształcić w idealny dom.

Budynki zbudowane z danychNasze oprogramowanie do planowania i rozwiązania w zakresie danych

Rozwój cyfryzacji nieustannie zmienia branżę budowlaną, jaką znamy. Dzięki właściwym danym, możliwe jest zaplanowanie przyszłych budynków wraz z ich funkcjonalnością i potencjalnymi obszarami problematycznymi jeszcze przed rozpoczęciem budowy. To idealny sposób, aby uniknąć potencjalnie nieodwracalnych błędów konstrukcyjnych.

Żadna inna firma w branży nie inwestuje tak stale i intensywnie w zakres i jakość danych jak Geberit. Jest to całkowicie zgodne z naszą obietnicą dotyczącą Know-How Installed. Oprogramowanie i rozwiązania danych firmy Geberit dla planistów sanitarnych obejmują następujące narzędzia:

Konfigurator przed ekranem

Teksty przetargowe

Efektywne planowanie wymaga szybkiego i łatwego dostępu do niezbędnych tekstów przetargowych i informacji o produkcie. Firma Geberit zapewnia poprawnie sformułowane teksty przetargowe i kompleksowe pakiety danych do bezpłatnego pobrania.

Symbol wtyczki BIM

BIM / Autodesk Revit®

BIM to przyszłość budownictwa, która jest dostępna już dziś. Oznacza to, że budynki mogą być wstępnie skonstruowane cyfrowo i przetestowane wraz ze wszystkimi szczegółami i funkcjonalnościami. Wszystkie produkty i rozwiązania systemowe Geberit są dostępne wraz z wybranymi modułami obliczeniowymi we wtyczce Autodesk Revit która jest stale aktualizowana

Odkryj BIM

Ekran komputera z Geberit ProPlanner

Geberit ProPlanner

Geberit ProPlanner zawiera wszystko, czego potrzebują planiści sanitarni, aby zintegrować produkty Geberit z procesami planowania budynku prosto, niezawodnie i z gwarancją aktualności informacji. To niezbędne oprogramowanie do darmowego pobrania zawiera następujące moduły:

 • Systemy instalacyjne
 • Schemat instalacji
 • System odwodnienia dachu
 • Prefabrykacja kanalizacji
Zrzut ekranu zapytania obliczeniowego Pluvia

Zapytanie o obliczenia Geberit Pluvia

Planowanie systemu rurowego kanalizacji deszczowej często wymaga wykonania złożonych obliczeń – szczególnie w przypadku większych budynków z dachem płaskim. W tym miejscu pojawia się nasz zespół ekspertów z pomocą naszego własnego oprogramowania. Możesz skorzystać z naszego formularza zapytania w dowolnym momencie, aby skontaktować się z naszym zespołem ekspertów.

Prześlij zapytanie dotyczące obliczeń Geberit Pluvia

Bardziej praktyczne narzędzia planowania

Pracujemy z wieloma dodatkowymi narzędziami, aby podkreślić nasze zaangażowanie w bycie niezawodnym, bezpośrednim i doświadczonym partnerem dla naszych klientów:

Narzędzie do pobierania próbek Geberit

Konfigurator Geberit

Za pomocą inteligentnego systemu filtrów możesz stworzyć kompletną listę artykułów, którą możesz wyeksportować jako dokument.

Uruchom konfigurator

Narzędzie kompetencji w zakresie izolacji akustycznej firmy Geberit

Kalulator ochrony akustycznej

Modeluj w mgnieniu oka swoją konkretną sytuację konstrukcyjną i automatycznie otrzymuj odpowiednie rozwiązania produktowe, łącznie z certyfikatami izolacji akustycznej i badaniami zgodnymi z najnowszymi normami.

Uruchom kalkulator ochrony akustycznej

Kobieta uruchamia na swoim laptopie salon przycisków uruchamiających Geberit

Przegląd przycisków spłukujących

Wszystkie projekty, kolory i funkcje w skrócie. W przeglądzie przycisków spłukujących znajdziesz doskonały przycisk do WC do Twojego projektu.

Przejdź do przeglądu

Zrzut ekranu konfiguratora łazienki Geberit 3D

Dane dotyczące planowania łazienki 3D dla Twojego projektu

Wspieramy Twój projekt najnowszymi, wysokiej jakości danymi dotyczącymi planowania łazienki 3D dla Twojego oprogramowania do planowania.

Zaplanuj swoją łazienkę w 3D już teraz

Osobiste połączenie w erze cyfrowej

Specjalista Geberit omawia projekt z klientem

Geberit wie, że wiele rzeczy – ale nie wszystko – można rozwiązać za pomocą oprogramowania i narzędzi cyfrowych. Dlatego nasi doradcy techniczni są zawsze pod ręką, aby zapewnić Ci fachowe wsparcie, abyś mógł porozmawiać z prawdziwą osobą w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów. Geberit dysponuje specjalistami we wszystkich obszarach planowania, którzy zawsze chętnie służą pomocą.

Właśnie o to chodzi w Know-How Installed.

Odkryj podobne treści