Dostępność produktu

Trwałośćdzięki wyjątkowej jakości

Test jakości przycisku uruchamiającego Sigma21 w systemie WC

Nasze produkty sanitarne produkujemy w sposób odpowiedzialny, wykorzystując trwałe materiały wysokiej jakości, które następnie poddajemy ciężkim próbom. To właśnie sprawia, że jesteśmy tak pewni niezawodności naszych rozwiązań. Aby pomóc nam przekazać to przekonanie naszym wyspecjalizowanym partnerom i klientom końcowym, oferujemy szeroko dostępne usługi gwarancyjne, zapewniające poczucie bezpieczeństwa.

Stale rozwijamy nasze systemy, a nie tylko je wymieniamy lub projektujemy od nowa. To zrównoważone, długoterminowe podejście znajduje odzwierciedlenie w wysokim poziomie niezawodności części zamiennych i wieloletniej dostępności naszych produktów.

Części zamienne Geberit do spłuczek podtynkowych: Dostępność przez 50 lat

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma korzystają z 50-letniej dostępności części zamiennych

Dostępność części zamiennych przez 50 lat zapewnia podstawową funkcjonalność spłukiwania spłuczki podtynkowej WC przez cały ten okres. Dzięki temu nie ma konieczności wymiany spłuczki podtynkowej ani wykonywania remontu. Z tej gwarancji wykluczone są niektóre produkty elektroniczne, takie jak spłukiwanie higieniczne i urządzenie do usuwania zapachów DuoFresh.

Części zamienne Geberit nie muszą być identyczne z częściami oryginalnymi. Mogą występować niewielkie różnice wizualne, jednak we wszystkich przypadkach zapewniona jest kompatybilność, kompatybilność wsteczna i podstawowa funkcjonalność.

Znajdź części zamienne Geberit

Prefabrykacja zapewniająca niezawodne planowanie

Łazienka z prefabrykowaną ściana z komponentami

W przypadku instalacji sanitarnych precyzja jest tak samo ważna jak wydajność i czas montażu. Właśnie dlatego systemy Geberit doskonale nadają się do prefabrykacji w innym miejscu lub na placu budowy, aby zharmonizować te często konkurencyjne czynniki. Geberit oferuje szeroką bazę produktów gotowych do szybkiej instalacji np. w budynkach modułowych. Siłą produktów Geberit jest szybkość i łatwość instalacji oraz pewność wykonania.

Proces prefabrykacji systemu kanalizacyjnego z Geberit PE jest podobny. Również w tym przypadku wyspecjalizowani partnerzy podejmują się wstępnego montażu rurociągów kanalizacyjnych – na przykład całego doprowadzenia podłogi do komina – i terminowo dostarczają elementy na plac budowy do montażu końcowego.

Poznaj produkty łazienkowe Geberit w salonie

Salon Geberit

Najlepszym sposobem, aby doświadczyć obietnicy naszej marki „Design meets function” jest odwiedzenie jednego z naszych partnerów w ich salonie łazienkowym. Nasi specjaliści zawsze chętnie służą radą i zademonstrują różne zalety naszych produktów.

Dlaczego więc nie przyjść i przekonać się samemu? Dzięki tak szerokiej gamie atrakcyjnych wzorów i inteligentnych funkcji do wyboru, z pewnością będziesz pod wrażeniem.

Odkryj podobne treści