Prosta konserwacja instalacji sanitarnych

Znakomita jakość produktów sanitarnych

Testy wytrzymałościowe zapewniają wyjątkową jakość

Nasza skrupulatna dbałość o szczegóły, wyjątkowa jakość produktu i niezawodna dostępność części zamiennych zapewniają niezmiennie niezawodne i bezproblemowe działanie, na które zawsze możesz liczyć.

Przeprowadzamy również szeroko zakrojone testy, abyśmy mogli czuć się pewnie oferując długoterminowe gwarancje na nasze produkty sanitarne. Obejmuje to rygorystyczne testy wytrzymałościowe i obciążeniowe w naszym własnym laboratorium sanitarnym, aby zapewnić absolutną zgodność z międzynarodowymi przepisami i naszymi własnymi, bezkompromisowymi standardami.

Nasze wewnętrzne Laboratorium Technologii Budowlanej i Akustyki to miejsce, w którym opracowujemy praktyczne testy i dokonujemy pomiarów związanych ze statyką i akustyką architektoniczną. Cały budynek jest akustycznie odizolowany od otaczającego środowiska, a jego wielkość i uniwersalność sprawiają, że jest to unikalny ośrodek w skali branży sanitarnej.

Serwis i partnerstwo w zakresie instalacji sanitarnych

Geberit jako niezawodny partner dla naszych klientów

Wiemy, że niezawodne partnerstwo jest niezbędne dla sukcesu naszych klientów. Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie obejmujące wszystko, od planowania, logistyki i instalacji, aż po konserwację.

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie, aby zapewnić Ci niezwłoczną, fachową obsługę, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Prosta konserwacja spłuczek podtynkowych i systemów spłukiwania pisuarów

Zidentyfikuj spłuczki podtynkowe za pomocą aplikacji Geberit Pro i błyskawicznie zamów odpowiednie części zamienne.

Części zamienne do naszych spłuczek podtynkowych są dostępne nawet przez 50 lat, co oznacza, że konserwacja i modernizacja starszych produktów nie może być łatwiejsza.

Zawsze chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwe części zamienne do podtynkowych spłuczek i systemów spłukiwania pisuarów, a identyfikator produktu w aplikacji Geberit Pro pozwala w mgnieniu oka określić, która spłuczka podtynkowa jest zamontowana w ścianie. To poręczne narzędzie rozpoznaje wszystkie spłuczki podtynkowe Geberit wyprodukowane od 1964 r. i wszystkie systemy spłukiwania pisuarów począwszy od 1983 r. Można szybko znaleźć pasujące części zamienne i zamówić je według odpowiedniego numeru części. Skaner kodów QR i kodów kreskowych prowadzi bezpośrednio do dalszych informacji o produktach, takich jak instrukcje montażu, przeglądy części zamiennych i opisy produktów.

Serwis online za pośrednictwem Geberit Connect

Serwis online za pośrednictwem Geberit Connect
Serwis online za pośrednictwem Geberit Connect

Oprócz uruchamiania, aplikacja Geberit Control ułatwia również obsługę i konserwację systemów spłukiwania WC, systemów spłukiwania pisuarów, baterii umywalkowych i spłukiwania higienicznego.

Aplikacja Geberit Control ma następujące zalety :

  • Prosty odczyt logów płukania i zdarzeń z urządzeń końcowych: rejestry spłukiwania i zdarzeń można łatwo odczytać za pomocą smartfona dla każdego urządzenia końcowego. Można je eksportować w celu łatwej analizy lub w celach dokumentacyjnych.
  • Szybkie rozwiązywanie problemów: Status każdego podłączonego urządzenia końcowego jest wyświetlany w aplikacji Geberit Control. W przypadku wystąpienia usterki wyświetlane są szczegółowe informacje wraz z odpowiednim opisem możliwego problemu.

Istnieje nawet możliwość skonfigurowania grupowania wszystkich urządzeń zainstalowanych w pomieszczeniu sanitarnym, takich jak system spłukiwania pisuarów, WC czy baterie umywalkowe, zgodnie z własnymi preferencjami. Pozwala to zaoszczędzić zarówno czas, jak i wysiłek.

Prosta konserwacja systemu podciśnieniowego odwodnienia dachu Geberit Pluvia

wpust Geberit Pluvia

Nawet w przypadku systemów zainstalowanych na stałe, takich jak system odwodnienia budynku i dachu, firma Geberit uwzględnia aspekty pielęgnacji i konserwacji już w fazie projektowania. Nasze podejście zawsze opiera się na zasadzie, że prostota jest kluczem,

a doskonałym tego przykładem jest nasz wysoce wydajny podciśnieniowy system rurowy odwodnienia dachów, Geberit Pluvia. Zaciskowe połączenie kołnierzowe sprawia, że Pluvia to model wyjątkowo łatwy do czyszczenia o niskich kosztach utrzymania.

Odkryj podobne treści