Geberit GISProsty system połączeń wciskowych

Uniwersalny i niewymagający użycia narzędzi

Prefabrykowana ściana systemowa Geberit GIS

Dzięki systemowi nośnemu Geberit GIS elementy montażowe i panele systemowe przekształcają się w zaledwie kilku krokach w kompletne ściany sanitarne, a nawet w powierzchnie wyłożone płytkami. Dzięki niewymagającej narzędzi technologii łączenia systemu nośnego może on zostać zmontowany samodzielnie przez jedną osobę. Przy pomocy Geberit GIS można łatwo skompensować tolerancje wymiarowe.

Element podtynkowy Geberit Duofix do podwieszanej toalety

Klienci oczekują swobody w projektowaniu przestrzeni, szybszego postępu prac na budowie i ekonomicznych rozwiązań przy planowaniu i wykonaniu łazienki. Dzięki doskonale dopasowanym elementom systemów instalacyjnych Geberit GIS można opracować zindywidualizowane i ekonomiczne rozwiązania na potrzeby każdego projektu budowlanego - od przebudowy łazienki po tworzenie sanitariatów w nowych budynkach, montowanych w ścianach z płyt gipsowo-kartonowych lub o pełnej konstrukcji.

Elementy montażowe Geberit GIS do wszystkich urządzeń sanitarnych

Geberit GIS do baterii
Geberit GIS do bidetów
Geberit GIS do pryszniców

Asortyment Geberit GIS obejmuje elementy do podwieszanych toalet i toalet myjących Geberit AquaClean, a także do podłączenia urządzenia do odciągania zapachów Geberit DuoFresh. Elementy Geberit GIS do baterii ściennych i pryszniców z odpływami ściennymi. Dostępne są również elementy Geberit GIS do umywalek, pisuarów i bidetów, a także płyty montażowe do mocowania uchwytów w łazienkach bez barier.

Łatwa prefabrykacja instalacji sanitarnych

Prefabrykowana ściana w systemie Geberit GIS

System montażowy Geberit GIS został opracowany na potrzeby prefabrykacji; sprawia on, że montaż urządzeń sanitarnych jest szybki, łatwy i ekonomiczny. Co go wyróżnia: Wbudowana, przetestowana ochrona przeciwpożarowa i izolacja akustyczna - dzięki temu cały system nie jest dźwiękowo sprzężony.

Geberit GIS może być wykorzystywany zarówno w nowych budynkach, jak i w przypadku renowacji.

  • Idealny do prefabrykacji
  • Elastyczne zastosowanie we wszystkich sytuacjach konstrukcyjnych
  • Do nowych budynków oraz do pomieszczeń poddanych modernizacji i remontowi
  • Indywidualny projekt pomieszczenia: rozwiązania przeznaczone na częściową lub na pełną wysokość pomieszczenia i rozwiązania wyspowe
  • Ekonomiczny dzięki niewielkiemu nakładowi pracy przy montażu i łatwemu przechowywaniu

Więcej informacji technicznychmożna znaleźć w katalogu produktów online