Zawory napełniające i spłukująceNiewielka zmiana, znakomity efekt

Jeden zawór, który potrafi wszystkoZawór spłukujący Geberit typ 212

Zawór spłukujący Geberit typ 212 (© Geberit)

Zawór spłukujący Geberit typ 212 jest montowany we wszystkich spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma i Omega od 2022 roku. Jest zaprojektowany by idealnie współpracować z produktami ceramicznymi Geberit a ilość spłukiwanej wody można elastycznie dostosowywać do potrzeb. Zintegrowany dławik można ustawić na pięciu różnych poziomach, aby ograniczyć rozpryskiwanie wody z WC podczas spłukiwania, a kompaktowa konstrukcja zaworu ułatwia szybki montaż i demontaż przez otwór serwisowy spłuczki.

Zawór jest kompatybilny wstecznie ze wszystkimi spłuczkami podtynkowymi Sigma (UP300) od roku produkcji 2001, Omega od 2014 i Delta od 2006.

Zawór spłukujący typu 212 w skrócie:

  • Jeden zawór spłukujący do wszystkich spłuczek Geberit
  • Smukły i kompaktowy dla łatwej instalacji i demontażu
  • Duże spłukiwanie z elastycznymi ustawieniami 4, 4,5, 6 i 7,5 l
  • Małe spłukiwanie z elastycznymi ustawieniami od 2 do 4 litrów
  • Ogranicza wychlapywanie z miski WC po spłukaniu dzięki zintegrowanemu dławikowi
  • Pasuje do spłuczek podtynkowych Sigma od roku produkcji 2001

Zawór spłukujący Geberit typ 208Nowe serce spłuczki podtynkowej Sigma 8cm

Zawór spłukujący typ 208 (© Geberit)

Firma Geberit unowocześniła zawór spłukujący używany w spłuczce Sigma 8cm i zoptymalizowała jej właściwości hydrauliczne. Na przykład zawór ma teraz dławik, za pomocą którego można regulować prędkość wypływu wody spłukującej. Udoskonalono również obsługę: instalacja i demontaż są łatwiejsze w przypadku zbiorników do spłukiwania o szerokości zaledwie 8 cm. Zawór spłukujący typu 208 jest wstecznie kompatybilny bez żadnych ograniczeń, dlatego nadaje się również jako część zamienna do starszych spłuczek podtynkowych o głębokości zabudowy 8 cm.

Części zamienne dla Twojej spłuczki

Zawór spłukujący Geberit z zaworem napełniającym/zaworem pływakowym

Nie trzeba wymieniać starszych, natynkowych spłuczek tylko dlatego, że zawór napełniający lub zawór spłukujący jest uszkodzony lub zużycie wody nie odpowiada już najnowocześniejszej technologii. Istnieją odpowiednie zawory napełniające i spłukujące Geberit, które pasują nie tylko do wszystkich starszych spłuczek podtynkowych produkowanych przez Geberit od 1964 r., ale także do spłuczek natynkowych lub innych spłuczek pochodzących od wielu producentów armatury ceramicznej.

Geberit jako jedyny producent gwarantuje 50 letnią dostępność części zamiennych do spłuczek podtynkowych

Zacznij oszczędzać wodę

Technologia spłukiwania Geberit z zaworem spłukującym i zaworem pływakowym

Zmiana na nową, oszczędzającą wodę technologię można zostać przeprowadzona bez wysiłku. Inwestycja zwraca się zwykle już po roku ze względu na oszczędność wody w porównaniu ze starym systemem z pojedynczym spłukiwaniem. Wymianę można przeprowadzić bez zabrudzeń i hałasu.

Zawory spłukujące są dostępne w specjalistycznych punktach sprzedaży

Zawory napełniające i zawory spłukujące Geberit jako części zamiennie spłuczek

Zawory napełniające i spłukujące Geberit, pasujące do większości spłuczek można znaleźć u lokalnych dostawców sprzętu hydraulicznego.

Video

Film montażowy

Dowiedz się więcej o wymianie zaworu napełniającego i płuczącego Geberit.

Montaż zaworu spłukującego Geberit typ 212

Dowiedz się więcej o montażu zaworu spłukującego Geberit typ 212 ze spłuczką podtynkową Geberit 12 cm z elementem montażowym Duofix.

Więcej informacji technicznychmożna znaleźć w katalogu produktów online