Uchwyt podtrzymujący przy toalecie Tam, gdzie tego potrzebujesz

Uchwyt pomocniczy obok toalety jest bardzo przydatny nie tylko dla osób niepełnosprawnych fizycznie. Takie uchwyty są często postrzegane jako raczej nieatrakcyjny dodatek, dlatego rzadko można je znaleźć w prywatnych łazienkach. To nastawienie szybko się zmienia, kiedy stajesz się zależny od takich uchwytów, aby utrzymać się stabilnie lub podciągnąć. To nie tylko coś, co się dzieje, gdy się starzejesz - wystarczy skręcona kostka.

Uchwyty przy WC muszą być stabilne

Planuj z wyprzedzeniem i oszczędzaj pieniądze

Jeśli myślisz, że będziesz w stanie szybko zamontować uchwyt podporowy, jeśli zajdzie taka potrzeba, mylisz się. Jeśli podczas budowy nie przewidziano stałego punktu kotwiczenia za ścianą wstępną, nie będzie to możliwe. Elementy instalacyjne nie tylko wspierają ceramikę; z odpowiednimi płytami montażowymi zapewniają również niezbędną stabilność do mocowania uchwytów wsporczych. Dobre zakotwiczenie jest niezbędne, ponieważ uchwyt podtrzymujący musi chwilowo wytrzymać obciążenie do 100 kg, jeśli użytkownik przenosi na niego cały swój ciężar

Właściwy system montażu wszystko ułatwia

Dodatkowe koszty dołączenia płyt montażowych przy budowie łazienki to zaledwie kilkaset euro - to solidna inwestycja. Bez tych płyt późniejsza instalacja prostych uchwytów wsporczych może być kosztowna i pracochłonna. Płytki i znajdujące się za nimi panele same w sobie nie zapewniają wystarczająco stabilnego mocowania uchwytów wsporczych, więc nie mogą zapewnić bezpiecznego oparcia dla użytkownika łazienki. Krótko mówiąc, wybór odpowiedniego elementu montażowego oznacza, że późniejsza modernizacja nie będzie kosztować ręki ani nogi i może być wykonana w dowolnym momencie bez żadnych problemów i przy niewielkim wysiłku.

Aby mieć pewność, że znajdziesz właściwe rozwiązanie, gorąco zachęcamy do wczesnej rozmowy z zaufanym hydraulikiem.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Zawsze na bieżąco

Cztery obrazy historii Geberit

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i więcej informacji na temat czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, designu, łatwości obsługi i dostępności w łazience.

Zapisz się do naszego newslettera

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience