Uchwyt podtrzymujący przy toalecieTam, gdzie tego potrzebujesz

Uchwyt pomocniczy obok toalety jest bardzo przydatny nie tylko dla osób niepełnosprawnych fizycznie. Takie uchwyty są często postrzegane jako raczej nieatrakcyjny dodatek, dlatego rzadko można je znaleźć w prywatnych łazienkach. To nastawienie szybko się zmienia, kiedy stajesz się zależny od takich uchwytów, aby utrzymać się stabilnie lub podciągnąć. To nie tylko coś, co się dzieje, gdy się starzejesz - wystarczy skręcona kostka.

Uchwyty przy WC muszą być stabilne

Planuj z wyprzedzeniem i oszczędzaj pieniądze

Jeśli myślisz, że będziesz w stanie szybko zamontować uchwyt podporowy, jeśli zajdzie taka potrzeba, mylisz się. Jeśli podczas budowy nie przewidziano stałego punktu kotwiczenia za ścianą wstępną, nie będzie to możliwe. Elementy instalacyjne nie tylko wspierają ceramikę; z odpowiednimi płytami montażowymi zapewniają również niezbędną stabilność do mocowania uchwytów wsporczych. Dobre zakotwiczenie jest niezbędne, ponieważ uchwyt podtrzymujący musi chwilowo wytrzymać obciążenie do 100 kg, jeśli użytkownik przenosi na niego cały swój ciężar

Właściwy system montażu wszystko ułatwia

Dodatkowe koszty dołączenia płyt montażowych przy budowie łazienki to zaledwie kilkaset euro - to solidna inwestycja. Bez tych płyt późniejsza instalacja prostych uchwytów wsporczych może być kosztowna i pracochłonna. Płytki i znajdujące się za nimi panele same w sobie nie zapewniają wystarczająco stabilnego mocowania uchwytów wsporczych, więc nie mogą zapewnić bezpiecznego oparcia dla użytkownika łazienki. Krótko mówiąc, wybór odpowiedniego elementu montażowego oznacza, że późniejsza modernizacja nie będzie kosztować ręki ani nogi i może być wykonana w dowolnym momencie bez żadnych problemów i przy niewielkim wysiłku.

Aby mieć pewność, że znajdziesz właściwe rozwiązanie, gorąco zachęcamy do wczesnej rozmowy z zaufanym hydraulikiem.

Twoja dodatkowa korzyśćZnajdź inspirację i wsparcie w planowaniu swojej nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.