„House of Geberit”na targach Salone del Mobile w Mediolanie

Stoisko Geberit w Mediolanie

To już tradycja, że Salone Internazionale del Mobile każdego roku staje się miejscem spotkań wybitnych designerów i najbardziej liczących się marek, które prezentują tu swoje nowości. Gigantyczną przestrzeń targową i ekspozycje wystawców odwiedzi w najbliższych dniach kilkaset tysięcy osób, będą to zarówno architekci czy dziennikarze, jak i cała międzynarodowa społeczność, śledząca na co dzień trendy wzornicze.

W Mediolanie nie zabraknie naszej obecności, firmy Geberit będącej liderem branży łazienkowej, znanej z wyznaczania własnych standardów i kreującej indywidualne trendy, z uwzględnieniem jakości i funkcjonalności. Podnosząc kolejnymi innowacjami poprzeczkę konkurencji, zaprezentujemy produkty oparte o najwyższe standardy łazienkowe, zmierzając w kierunku rozwiązań, w których estetyka jest tak samo ważna jak komfort, higiena, niezawodność i świadomość ekologiczna

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Geberitstoisko G09-H10

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach w Mediolanie

Tegoroczne targi potrwają od 7 do 12 czerwca i odbędą się w Fiera Milano – największym centrum wystawienniczym w Europie. W wydarzeniu weźmie udział ponad dwa tysiące wystawców, w tym około sześciuset projektantów w wieku poniżej 35 lat. Jak zapewniają organizatorzy, formuła targowa ma pozostać tradycyjna, ale dużo mówi się o duchu świeżości, ekologii i zaskakujących koncepcjach.

Stoisko „House of Geberit” warto odwiedzić z kilku powodów. Po pierwsze, pozwoli każdemu na przeżycie konkretnego i ekscytującego doświadczenia, a także na wymianę myśli projektowej. Po drugie, będzie wizytówką postępu, jakiego marka dokonuje skupiając się na ciągłych innowacjach. Po trzecie, know-how Geberit w zakresie wody i urządzeń sanitarnych udowodni, że można oferować użytkownikom spektrum najnowcześniejszych rozwiązań łazienkowych, pamiętając jednocześnie o kluczowych wymaganiach zrównoważonego rozwoju; przemyślanym cyklu życia produktów, od dostaw surowców do utylizacji.

Ekspozycję oznaczoną sygnaturą G09-H10 będzie można znaleźć w 24 hali.

Na stoisku nazwanym „House of Geberit”, zaprezentowane zostaną zarówno rozwiązania „in front of the wall”, jak i „behind the wall”, w tym m.in. produkty z serii Geberit ONE, iCon, Acanto czy toalety myjące Geberit AquaClean. To będzie doskonała okazja, by przekonać się, co w praktyce oznacza hasło „Design Meets Function” i doświadczyć jakości produktów, które tak bardzo cenią sobie użytkownicy na całym świecie.