Architect@Work w WarszawieZapraszamy na stoisko Geberit

Przed nami ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz ARCHITECT@WORK, które odbędzie się już 15 i 16 maja,

ARCHITECT@WORK to kolejna warszawska edycja targów organizowanych w całej Europie, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Tym, co wyróżnia targi, jest nietypowa formuła wydarzenia. Wszyscy wystawcy otrzymują do dyspozycji modułowe stoisko o identycznej wielkości. Ten sam rozmiar stoisk nie faworyzuje żadnego z wystawców, zapewniając uczciwe zasady dla wszystkich firm. Wyzwaniem zatem staje się forma prezentacji innowacyjności prezentowanych rozwiązań i faktycznych korzyści.

Toaleta myjąca Alba w łazience

W myśl przewodniego hasła targów, zaprezentujemy swoją innowacyjną paletę kompleksowych rozwiązań do łazienki i nie tylko. Na stoisku będzie można zobaczyć produkty do strefy WC – m.in. naszą tegoroczną nowość – toaletę myjącą dla początkujących Geberit AquaClean Alba oraz najnowsze produkty z serii dedykowanej dla dzieci – Geberit Bambini.

W ramach instalacji sanitarnych będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasz innowacyjny system rurowy FlowFit, dzięki któremu instalacja staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Warszawskie targi to idealny czas, aby poznać wachlarz innowacyjnych rozwiązań Geberit.