Architect@Work w Warszawie Zapraszamy na stoisko Geberit

Przed nami ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz ARCHITECT@WORK, które odbędzie się już 30 i 31 maja,

ARCHITECT@WORK to kolejna warszawska edycja targów organizowanych w całej Europie, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz. Tym, co wyróżnia targi, jest nietypowa formuła wydarzenia. Wszyscy wystawcy otrzymują do dyspozycji modułowe stoisko o identycznej wielkości. Ten sam rozmiar stoisk nie faworyzuje żadnego z wystawców, zapewniając uczciwe zasady dla wszystkich firm. Wyzwaniem zatem staje się forma prezentacji innowacyjności prezentowanych rozwiązań i faktycznych korzyści.

sigma 70

W myśl przewodniego hasła targów, zaprezentujemy swoją innowacyjną paletę kompleksowych rozwiązań do łazienki. Na stoisku będziemy mogli zobaczyć produkty do strefy prysznica – m.in. brodzik Geberit o grubości 35 mm, ze specjalnie zaprojektowaną antypoślizgową powierzchnią ceramiczną oraz odpływ liniowy Geberit CleanLine50, zapewniający wyższy standard czystości w łazience w połączeniu z pięknym i unikatowym designem.

W strefie WC dostępne będą nowości produktowe – przyciski Sigma70 i Sigma50. A także dwie miski WC: Acanto z udoskonalonym system spłukiwania TurboFlush oraz miska z serii SMYLE.

Warszawskie targi to idealny czas, aby poznać wachlarz innowacyjnych rozwiązań Geberit.