Projektowanie przestrzeni użytecznościpublicznej - łazienka w obiekcie przedszkolnym

Zapraszamy na webinarium Geberit, podczas którego zaproszeni eksperci przybliżą techniczne i formalne wskazówki tworzenia łazienek oraz zaproponują przydatne wzornicze inspiracje.

Tematem spotkania będzie projektowanie przestrzeni użyteczności publicznej na przykładzie łazienki w obiekcie przedszkolnym. Webinarium odbędzie się 21 czerwca o godz. 12:00. Panelistami będą: arch. Józef Franczok (Współzałożyciel pracowni PORT) i Aleksandra Taciak (Specjalista ds. marketingu handlowego Geberit).

Jakie tematy poruszą zaproszeni eksperci podczas spotkania?

  • Jakie są wytyczne ergonomiczne i funkcjonalne dla przestrzeni łazienkowej dedykowanej dzieciom?
  • Jak odpowiednio zaprojektować łazienkę przystosowaną do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami?
  • Jakie są najważniejsze wymagania stawiane przed pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi w przedszkolach?

Podczas webinarium zostanie zaprezentowana Broszura przedszkolna ROZWIĄZANIA DLA PRZEDSZKOLI: ŁAZIENKA ROŚNIE RAZEM Z DZIECKIEM.

Panelistami webinarium będą jak zwykle autorytety z branży:

arch. Józef Franczok Absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Studiował w Polsce i Hiszpanii. Laureat kilku konkursów architektonicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach projektowych w Polsce oraz Kolumbii. Prowadził zajęcia na Uniwersytecie Opolskim na kierunku Architektura Krajobrazu. Od 2012 roku współzałożyciel pracowni PORT. Miłośnik kawy i dalekiego świata.

Aleksandra Taciak Specjalista ds. marketingu handlowego w firmie Geberit. Przygotowuje materiały, które trafiają do salonów i hurtowni, wspiera sprzedaż w puntach handlowych, a także organizuje eventy. Prywatnie miłośniczka teatru.

Konrad Grabarek Menedżer Regionu w dziale Projektów i Technologii firmy Geberit. Od 19 lat współpracuje z architektami, projektantami i inwestorami na rynku inwestycji budowlanych, takich jak m.in. przedszkola, szpitale, biurowce i hotele. Jest ekspertem w zakresie specyfikacji produktowej, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów i użytkowników. Wraz z zespołem odpowiedzialny za projekty inwestycyjne na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i Centralnej Polsce.

W trakcie spotkania będzie też czas na dyskusję, a uczestnicy będą mieć możliwość zadawania pytań prelegentom. Udział w webinarium jest bezpłatny.

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – wystąpienie arch. Józefa Franczoka, PORT

12.45 – wystąpienie Aleksandry Taciak, Geberit

12.55 – pytania od widzów i dyskusja

Organizator: Geberit

Patroni: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, AMBIENTE.info.pl, Arch_App