Geberit AquaCleanTechnologia toalet myjących

Rewolucyjna, opatentowana technologia toalet myjących od Geberit

W ciągu ostatnich 40 lat w głównej siedzibie firmy Geberit, w szwajcarskiej miejscowości Rapperswil-Jona, wykorzystaliśmy naszą rozległą wiedzę i znaczną ilość prac rozwojowych w opracowaniu technologii toalet myjących. W dalszym ciągu nieustannie udoskonalamy nasze produkty. Efekt: Toalety myjące Geberit AquaClean oferują wiele opatentowanych technologii, a tym samym finezję i duży komfort.

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej przełomowej, rewolucyjnej technologii i różnych zapewniających komfort funkcjach oferowanych przez toalety myjące Geberit AquaClean? Tutaj dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o naszych pionierskich pracach:

„Przy tworzeniu naszych toalet myjących Geberit AquaClean zawsze dbamy o komfort i o dobre samopoczucie użytkownika. Spokojne, estetyczne wzornictwo oparte jest na przełomowej koncepcji produktu i oferuje rewolucyjne, innowacyjne technologie. „Standardy wyznaczają tu funkcjonalność, czystość i zrównoważony rozwój”. (Armin Gierer, kierownik ds. linii produktów Geberit AquaClean)

Maksymalny komfort dzięki inżynierii przepływu, akustyce i ergonomii

Technologia spłukiwania TurboFlush Geberit AquaClean
Geberit AquaClean WhirlSpray
 • Nasza opatentowana technologia prysznicowa WhirlSpray wykorzystuje pulsacyjny strumień prysznicowy, który zapewnia wyjątkowo dokładne, delikatne i oszczędzające wodę mycie.
 • Opracowana przez Geberit innowacyjna i opatentowana technologia TurboFlush z asymetryczną geometrią wewnętrzną umożliwia dokładne i ciche spłukiwanie miski ustępowej.
 • Umiejscowione nad kanałem spłukującym zintegrowane urządzenie do odciągania zapachów jest bardzo skuteczne.
 • Nasze ergonomiczne deski sedesowe, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zostały opracowane w oparciu o szeroko zakrojone badania i testy form.

Wzajemne oddziaływanie technologii i wzornictwa

Geberit AquaClean Mera
 • Miniaturyzacja technologii umożliwiła zastosowanie w naszych toaletach myjących Geberit AquaClean smukłego, eleganckiego wzornictwa.
 • Wszystkie przyłącza elektryczne i wodne są ukryte w obudowie toalety myjącej Geberit AquaClean.
 • Modułowa, łatwo dostępna technologia umożliwia łatwą instalację i konserwację.

Ułatwione czyszczenie

Płukanie ramienia natryskowego Geberit AquaClean Sela
 • Dokładne czyszczenie dzięki wysokiej jakości misce ustępowej o powierzchni odpornej na zabrudzenia.
 • Automatyczne wstępne i końcowe przepłukiwanie oddzielnymi drogami wodnymi ramienia natryskowego z zewnątrz oraz dysz spryskujących od wewnątrz.
 • Specjalnie opracowany program odkamieniania obejmujący wszystkie elementy transportujące wodę.

Wysoki poziom bezpieczeństwa dla wody pitnej

Toalety myjące Geberit AquaClean spełniają wymagania wynikające ze stosownych, europejskich regulacji, a także normy EN 1717 dotyczącej ochrony wody pitnej. Geberit spełnia tę normę dzięki zintegrowanemu, zabezpieczonemu przed przepływem wstecznym przyłączu wody, co gwarantuje, że toalety myjące Geberit AquaClean w żadnych okolicznościach nie spowodują zanieczyszczenia sieci wody pitnej.

Doskonale skoordynowane z systemami montażowymi Geberit

Element Geberit Duofix do podwieszanej toalety Geberit AquaClean Mera
 • Dzięki naszym toaletom myjącym można zapewnić w łazience maksymalny komfort przy niewielkim wysiłku. Nieważne, czy chodzi o nową łazienkę, czy o remont - można je szybko i łatwo zamontować i połączyć z wszystkimi systemami montażowymi i spłukującymi Geberit.
 • Na potrzeby montażu firma Geberit dostosowała wszystkie elementy toalety tak, aby przyłącza elektryczne i wodne były idealnie dopasowane i ukryte.

Najwyższe oceny za zrównoważony rozwój

Zrównoważone rozwiązania Geberit
 • Nasze kompletne rozwiązania Geberit AquaClean do toalet uzyskują wysokie noty pod względem oceny cyklu życia. Dzięki inteligentnej technologii sterowania nie trzeba również iść na żadne kompromisy, jeśli chodzi o komfort.
 • W trybie czuwania (tryb ekonomiczny) zużycie energii przez kompletne rozwiązania Geberit AquaClean do toalet nie przekracza 0,5 wata.
 • Dodatkowe zużycie wody w toalecie myjącej Geberit AquaClean odgrywa drugorzędną rolę w porównaniu ze zużyciem papieru.

Video

Innowacyjne funkcje

Dowiedz się więcej o funkcjach toalety myjącej Geberit AquaClean Mera.

Nagrody za projekt dla Geberit AquaClean SelaAwards

Nagroda DesignPlus/ISH dla Geberit AquaClean Sela
Nagroda Interior Innovation 2013 dla Geberit AquaClean Sela
Nagroda iF Product Design Award 2013 dla Geberit AquaClean Sela