Luksus w Grand Hôtel

Grand Hôtel rozumie, jak ważne jest spełnianie wysokich oczekiwań swoich gości i ciągła potrzeba odkrywania siebie na nowo. Obejmowało to również instalację toalet myjących Geberit AquaClean w pięciogwiazdkowym hotelu.

Położony w samym sercu szwedzkiej stolicy, Grand Hôtel Stockholm od 1874 roku jest głównym adresem dla międzynarodowych gwiazd, ważnych uroczystości i specjalnych okazji.

Nowe doświadczenie

Dzięki niedawnej renowacji 19 pokoi i apartamentów, Grand Hôtel Stockholm zdołał połączyć lokalne i międzynarodowe wpływy. Pokoje są teraz olśniewające w nowoczesnym stylu skandynawskim, doskonale uzupełnionym elementami wystroju z Europy Południowej i Indii. Odwiedzenie nowych pokoi to teraz zupełnie nowe doświadczenie w porównaniu z pozostałymi 300 pokojami w hotelu. Ściany pokoju zdobią misterne, kwiatowe fotografie artystyczne oraz pasiaste tapety.

Żywioł wody

Również wyposażenie łazienek doskonale wpisuje się w luksus hotelu. Łazienki są wyposażone w najnowszą technologię WC, zarówno przed jak i za ścianą. Tutaj instalowane są toalety myjące Geberit AquaClean Mera i AquaClean Sela. Za ścianą znajduje się uniwersalny element montażowy Duofix. Wysokiej jakości wyposażenie łazienki dopełniają przyciski uruchamiające Sigma10 z wodooszczędnym uruchamianiem spłukiwania typu „stop-and-go”.

Fakty

Galeria zdjęć