LUKSUSOWY HOTELIL SERENO, WŁOCHY

Hotel Il Sereno włochy

Il Sereno to nie tylko 30-apartamentowy resort. To również restauracja, spa i prywatny port. Ten luksusowy kompleks hotelowy zaprojektowany przez światowej sławy projektantkę, przyciąga co roku nie tylko rzeszę turystów, ale również miłośników architektury. Wszystko za sprawą designerskiego wnętrza oraz wyjątkowej fasady z dużymi szklanymi frontami, która idealnie komponuje się z widokiem na Jezioro Como.

hotel il sereno włochy

Już od progu goście mogą podziwiać wyjątkowy wystrój hotelu, w którym drewno oraz kamień zestawiono z elementami miedzi i szlachetnymi tkaninami. To autorska kompozycja Patricii Urquioli, którą projektantka przemyciła do wnętrza.

hotel il sereno włochy

Chęć zaoferowania gościom najwyższych standardów hotelowych w połączeniu z optymalnym komfortem i dobrym samopoczuciem sprawiła, że Urquiola zaprojektowała proste, a zarazem stylowe wnętrza pełne naturalnych materiałów. W łazienkach hotelowych zastosowała wysokiej jakości meble oraz rozwiązania sanitarne Geberit. Dzięki temu goście mogą cieszyć się komfortem i wyjątkowym designem.