Obiekty referencyjne

Na całym świecie produkty i rozwiązania Geberit są stosowane w budynkach różnego rodzaju. Na tej stronie znajdziesz wybór najciekawszych obiektów.

Newsletter Geberit - „eView”, podejmuje aktualne tematy z branży budowlanej. Oprócz spektakularnych przykładów projektów, „eView” obejmuje również wywiady z architektami, ekspertami budowlanymi i projektantami, a także inne ciekawe informacje.

Gospodarowanie wodąKluczowa kompetencja Geberit

Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają: Geberit od dziesięcioleci opracowuje innowacyjne i wydajne produkty sanitarne, które są wykorzystywane nawet w przemyśle stoczniowym czy w budynkach położonych na obszarach polarnych. Zapoznaj się z nimi i dowiedz się więcej o tych interesujących architektonicznie obiektach.

W nowym blasku

Renowacja obiektów zabytkowych wymaga dużej wiedzy, wrażliwości i kreatywności. Celem jest zachowanie historycznej substancji i charakteru budynków bez utraty jakości i komfortu.

Poniżej znajdziesz udane przykłady tego architektonicznego wyzwania. Wglądu w sztukę renowacji przybliży także Deniz Alkan, ekspert w dziedzinie renowacji obiektów zabytkowych.

Zielone budownictwo

Zbudowany dla sztuki

Architektura jest sztuką samą w sobie. Budowanie sztuki w służbie instytucji kultury spełnia podwójną misję. Robi miejsce dla innych sztuk i sama w sobie powinna być przekonująca jako budynek. Spektakularne przykłady tego architektonicznego freestyle'u można znaleźć tutaj.

Małe jest piękne

Mały apartament? Nie ma problemu! Nawet na zaledwie kilku metrach kwadratowych można wygodnie mieszkać bez uszczerbku na jakości i wzornictwie.

Wybór obiektów referencyjnych Geberit na temat „Małe jest piękne” wpisuje się w nowy trend: mikromieszkania. Bo mała przestrzeń życiowa i dobry design nie wykluczają się wzajemnie. Przeciwnie.

Architektoniczne perełki z produktami Geberit

Na całym świecie produkty i rozwiązania Geberit można znaleźć w wielu budynkach. Zobacz jedne z najciekawszych projektów.

Systemy odwodnienia dachuNowoczesne dachy

Przedstawiamy obiekty referencyjne, które oferują widok z lotu ptaka w dosłownym tego słowa znaczeniu: skupiamy się na interesujących dachach budynków na całym świecie. Różnorodność różnych konstrukcji dachu nie mogłaby być większa. A jednak wszystkie prezentowane obiekty mają coś wspólnego: wymagają niezawodnego i wydajnego systemu odwodnienia dachu, który zapewnia architekturze maksymalną swobodę projektową. Kompaktowy system odwadniania podciśnieniowego Pluvia firmy Geberit oferuje w tym celu idealne rozwiązanie.

Hotele