Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK

Geberit Polska

THE POLITICS
OF DESIGN

VITRA DESIGN MUSEUM

Wystawa w Vitra Design Museum obejmuje wartościowe obiekty, dokumenty filmowe, manuskrypty i grafiki. Część eksponatów nigdy nie była udostępniana. Co za czasów Victora Papanka było rewolucyjne, dzisiaj uważa się za powszechnie obowiązujące: design to nie tylko nadawanie formy lecz narzędzie przemian społecznych i politycznych.

Dowiedz się więcej
Strażnicy Rzek Geberit i WWF

DBAJ O RZEKI RAZEM Z NAMI

Geberit połączył siły z WWF, aby chronić polskie rzeki. Są piękne, dają nam wodę, pożywienie, nawadniają pola, są miejscem wypoczynku oraz schronieniem dla tysięcy gatunków zwierząt i roślin. Program „Strażnicy Rzek” powstał, żeby je chronić.

Sprawdź, jak możesz chronić rzeki każdego dnia
Panel do natrysków bezbrodzikowych Setaplano

Dotknij. Pokochaj

Przemyślane wzornictwo ułatwia czyszczenie.

Odprowadzanie wody z natrysków Geberit
Geberit Pluvia

Let it rain

Wpusty dachowe Geberit Pluvia, które są bardziej kompaktowe i prostsze w montażu w porównaniu do poprzednich wersji. Geberit Pluvia w BIM z Autodesk® Revit® z Product Finder. Sprawdzona technika, innowacyjne detale i wszechstronny serwis – Geberit Pluvia stale wyznacza nowe standardy.

Geberit Pluvia
Systemy baterii Geberit

Lekkie i wydajne

System baterii Geberit w sposób optymalny wykorzystuje zalety montażu podtynkowego. Widoczne są wyłącznie te części, które służą do obsługi bezdotykowych instalacji: baterii umywalkowej i czujnika podczerwieni. Wszystkie elementy sterowania i przyłącza znajdują się w skrzynce funkcyjnej w elemencie montażowym.

Baterie Geberit