AlbaCzyszczenie i konserwacja

Oto jak to się robi

Geberit AquaClean Alba

Krótkie i przydatne filmy o funkcjonalnościach poprowadzą Cię przez proces konserwacji i czyszczenia Twojej toalety AquaClean Alba. Nieporowata, niezwykle gładka powierzchnia pozwala na łatwe i efektywne czyszczenie. Aby zapobiec zakamienieniu, Geberit umieścił również program odkamieniania dla długotrwałej jakości toalet myjących.

Jak czyścić toaletę myjącą?

Geberit Alba z funkcją QuickRelease

Zobacz na zdjęciu, jak łatwo jest wyczyścić toaletę myjącą, zdejmując razem deskę sedesową i pokrywę dzięki funkcji QuickRelease. Zapobiega to również gromadzeniu się osadów na mocowaniach.

Opracowany specjalnie dla toalet AquaClean środek czyszczący jest przyjazny dla środowiska i i skutecznie usuwa brud, wodę i plamy z kamienia. Nadaje się do czyszczenia zewnętrznej części wszystkich modeli Geberit AquaClean.

Czyszczenie dyszy natryskowej

Firma Geberit zaleca regularne czyszczenie dyszy natryskowej. Aby to zrobić, po prostu wyjmij tę dyszę z miski WC i umyj ją oddzielnie.

Czyszczenie dyszy

Odkamienianie

Twoja toaleta myjąca AquaClean Alba informuje o konieczności usunięcia kamienia, migając na czerwono/niebiesko na pilocie zdalnego sterowania.

Aplikacja Geberit Home poprowadzi Cię krok po kroku przez proces odkameniania. Jedyne, co należy zrobić, to wlać środek odkamieniający Geberit do wyznaczonego urządzenia i uruchomić program odkamieniania.

Podczas odkamieniania nie należy korzystać z toalety prysznicowej przez około 60 minut.