Historia ewolucji

Historia firmy Geberit to historia ewolucji. Od niemal 150 lat celem firmy Geberit jest poprawa jakości ludzkiego życia dzięki innowacyjnym i estetycznym rozwiązaniom łazienkowym, które są łatwe w montażu, użytkowaniu i konserwacji, tworząc jednocześnie prawdziwą wartość.

Geberit nigdy nie wprowadzał zmian wyłącznie dla idei zmiany samej w sobie. Przeciwnie, każda pojedyncza innowacja oparta jest na starannej analizie, wyborze i integrowaniu wszystkiego, co czyni nas lepszymi w dążeniu do realizacji naszego celu.

Oto w jaki sposób Geberit zawsze ewoluował i będzie ewoluował.

Stale ewoluując

Rozwijamy naszą ofertę, rozszerzając markę Geberit na całą łazienkę:

Nadal wykorzystujemy rozległą wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, razem z nimi ewoluując.

Na potrzeby profesjonalistów rozszerzamy nasze know-how na całą łazienkę, wdrażając tym samy zasadę „Know-How Installed”.
Dla naszych klientów końcowych opracowujemy łazienki, łącząc wzornictwo i funkcjonalność pod znakiem „Design Meets Function”.

Kolejnym krokiem jest oferowanie produktów przeznaczonych do całej łazienki pod silną marką Geberit o wyjątkowej pozycji i tożsamości. Opierając się na tym mocnym fundamencie, będziemy kontynuować nasz stopniowy rozwój, zawsze dążąc do realizacji naszego celu, jakim jest poprawa jakości ludzkiego życia. Razem nieustannie ewoluujemy.

Często zadawane pytania