Ludzie w GeberitCo oferujemy

Satysfakcja i zaangażowanie

Pracownicy Geberit - Satysfakcjonujące zaangażowanie

Geberit oferuje pracownikom atrakcyjne warunki zatrudnienia. Badania dowodzą, że pracownicy identyfikują się z firmą i są niezmiernie zadowoleni ze swoich stosunków zawodowych.

Osiąganie wyników w Geberit się opłaca:

 • wynagrodzenie zmienne, wspierane ogólnogrupowym modelem oceny profilu stanowiska
 • możliwości rozwoju dla młodszych stażem pracowników - świadczy o tym wysoki wskaźnik uczestnictwa w stażach
 • perspektywy dla wszystkich - Geberit obsadza wewnętrznie co najmniej połowę wszystkich stanowisk kierowniczych

Benefity

Benefity dla pracowników Geberit

Każdy pracownik przyczynia się do naszego sukcesu. Dzięki systemowi wynagrodzeń powiązanemu z efektywnością pracy możemy dostrzec zarówno sukcesy poszczególnych osób jak i całej Firmy.

Jednak wynagrodzenie to nie wszystko co oferujemy:

 • Program Akcji Pracowniczych ESPP (Employee ShareParticipation Program) – każdego roku Geberit oferuje swoim pracownikom możliwość zakupu akcji Spółki na preferencyjnych warunkach. Akcjonariat pracowniczyjest nie tylko bezpieczną, ale także rentowną inwestycją.Dla firmy to składowa jej sukcesu.
 • Zakupy pracownicze - każdy z pracowników Grupy Geberit ma prawo zakupu naszych produktów (marki Geberit i KOŁO) po preferencyjnych cenach.
 • Opieka medyczna – od pierwszego dnia pracy jesteśobjęty systemem profilaktycznej opieki medycznej GrupyLux Med. Opieka obejmuje badania profilaktyczne niezbędne do wykonywania pracy, jednak już po okresie próbnym będziesz mieć możliwość wykupienia dla siebie i członków rodziny dodatkowej opieki medycznej na korzystnych warunkach.
 • Ubezpieczenia Grupowe – już dziś możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie PZU. Wybrana przez Ciebie składka będzie potrącana z Twojego miesięcznego wynagrodzenia. Po okresie próbnym możesz przystąpić również do ubezpieczenia grupowego Unum/ MetLife, opłacanego przez pracodawcę.
 • Dla Ciebie Geberit – to program dodatkowych świadczeńpozapłacowych oferowanych pracownikom Grupy Geberit w Polsce. Korzystając z platformy www.dlaciebie.geberit.pl spośród wielu dostępnych benefitów, pracownicy wybierają te które im najbardziej odpowiadają. Im dłużej jesteś z nami, tym wyższa jest kwota, którą możesz przeznaczyć na Twoje benefity”.
 • Dofinansowanie Posiłków – każdego dnia, gdy jesteśw pracy możesz skorzystać z dofinansowania dowybranego przez Ciebie posiłku. Za pomocą aplikacji na telefonie, ekranu dotykowego SmartBox lub poprzez stronę internetową mamy możliwość w szybki i prosty sposób wybrać posiłek, czas oraz miejsce dostawy. Firma cateringowa dostarczy nam posiłek o określonej porze do wskazanych miejsc na terenie całej Polski. Wszystkie zamówienia są opisane, dzięki czemu każdyz łatwością odnajdzie swoje danie.

Przyjemności

 • Czas po pracy – poza pracą łączą nas też pasje.Wspólne zajęcia sportowe pozwalają nam nabrać dystansudo pracy, odpocząć od codziennych obowiązkówi polepszyć swoje samopoczucie. W Geberit spotkasz entuzjastów biegania, z którymi wspólnie możesz wziąć udział w biegach miejskich. Więcej informacji zasięgniesz u lokalnych opiekunów. Wśród pracowników znajdziesz także sympatyków kolarstwa, wędkarstwa,kajakarstwa, żeglarstwa i innych dyscyplin sportowych.Jeśli lubisz biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę lubłowić ryby, to nasze drużyny Geberit czekają na Ciebie! Wspieramy wiele działań społecznych i rozwijamy wolontariat pracowniczy. Jeśli w swoim środowiskui lokalnej społeczności widzisz miejsce na wspólne aktywności,podziel się z nami swoimi pomysłami!
 • Imprezy integracyjne – w stały kalendarz Grupy wpisane są dwa wspólnie celebrowane wydarzenia:Wigilia oraz Festyn Rodzinny. Wigilia organizowana jest dla pracowników w każdej lokacji odrębnie. Festyn odbywa się raz w roku w wybranej miejscowości, w której znajduje się jedna z fabryk Geberit. Na tę imprezę będziesz zaproszony wraz z rodziną.

Ukierunkowane wsparcie

Pracownicy Geberit - Ukierunkowane wsparcie

Geberit inwestuje w przyszłość swoich pracowników - od samego początku.

Oferuje szeroki zakres środków, takich jak:

 • kursy wprowadzające obejmujące wyczerpujące informacje o asortymencie produktów, a także sesje kontekstowe dotyczące historii i kultury
 • rozmowy dwa razy w roku na temat możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
 • „Program Zarządzania Potencjałem” dla szczególnie utalentowanych i ambitnych pracowników
 • gruntowne szkolenia i doskonałe wsparcie dla naszych stażystów

Ekscytujące zadania

Pracownicy Geberit - Ekscytujące zadania

Stań się częścią historii naszego sukcesu.

Oferujemy ambitną pracę w różnych dziedzinach.

Przegląd stanowisk pracy w Geberit

Operation Development Program

Program talentów Geberit

Zobacz w sobie menadżera! Dołącz do programu rozwoju Grupy Geberit i przekonaj się, że droga na stanowisko menadżera jest pełna ekscytujących wyzwań, nowych doświadczeń, zagranicznych podróży oraz zabawy! Wiemy, że masz to coś.

Dowiedz się więcej na temat programu