Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK

Geberit Polska

DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

DO KWADRATU

Geberit to pasja do designu i technologii, aby inspirować i ekscytować w zakresie rozwiązań łazienkowych. Nasze blisko 150-letnie doświadczenie gwarantuje bezawaryjne działanie produktów przez lata i ułatwia życie czyniąc je wygodniejszym. Przemyślany design cieszy nawet najbardziej wymagających. Dzięki takiemu podejściu produkty utrzymują idealną równowagę pomiędzy eleganckim wzornictwem a wyróżniającą się funkcjonalnością. Są łatwe w utrzymaniu czystości i eksploatacji, poprawiając komfort życia naszych klientów. Design Meets Function to filozofia, która odzwierciedla połączenie funkcjonalności i estetycznego designu dla całej łazienki.

Geberit Acanto

WYRAZISTE LINIE, INDYWIDUALNE DETALE

Kompletna seria łazienkowa Geberit Acanto łączy w sobie wyrazisty design o organicznych kształtach z inteligentnymi detalami, które w pełni zaspokajają różnorodne wymagania i spełniają wzornicze pragnienia. Zróżnicowany, modułowy charakter serii Acanto pozwala odzwierciedlić indywidualny styl życia użytkownika.

Dowiedz się więcej

GEBERIT DUOFRESH

POCZUJ RÓŻNICĘ

System Geberit DuoFresh to innowacyjne podejście do instalacji podtynkowych w łazience. Kompletując stelaż podtynkowy, miskę wc oraz przycisk spłukujący, można uzupełnić ten zestaw o filtr ceramiczny i pojemnik na kostki higieniczne. Innowacyjny system DuoFresh odciąga zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski wc, oczyszcza je przez filtr ceramiczny i następnie wypuszcza neutralne powietrze do pomieszczenia.

Dowiedz się więcej