Zindywidualizowane wzornictwo

Geberit Sigma50 wyróżnia się zaokrąglonym kształtem, a smukłe przyciski nadają panelowi uruchamiającemu elegancki wygląd. Przyciski uruchamiające powinny być płynnie wkomponowane w wystrój łazienki - to dlatego przyciski Sigma są dostępne w szerokiej gamie, kolorów, kształtów i materiałów.

Przyciski uruchamiające

Zrób to po swojemu

To nie jest pierwsza lepsza łazienka, to Twoja łazienka. Znajdź odpowiednią spłuczkę toaletową, aby nadać łazience finalny wygląd i cieszyć się komfortowymi funkcjami. Ponieważ Geberit łączy eleganckie wzornictwo z zachwycającymi funkcjami.

Pasujące do siebie materiały to nie tylko trend w modzie, ale także w łazienkach. Od płytek, ceramiki sanitarnej i baterii umywalkowych po przyciski uruchamiające - wszystko można dopasować pod względem wzornictwa i materiałów. Nie ma prawie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o indywidualizację spłuczek toaletowych - możesz użyć nawet zdjęć, wzorów, powiedzeń i motywów graficznych.

Bogactwo wyboru

Prostokątne lub okrągłe, bezdotykowe lub wymagające naciśnięcia przycisku, matowe lub błyszczące, duże lub małe, przyciągające wzrok lub dyskretne - odwiedź nasz wirtualny salon.
Salon z przyciskami uruchamiającymi

Z radością służymy pomocą w dostosowaniu przycisku uruchamiającego. Wystarczy się z nami skontaktować!
Formularz kontaktowy

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe