Dopasuj przycisk uruchamiający Geberit różnorodność wzornictwa i funkcji

Wybór odpowiedniego przycisku uruchamiającego do toalety stanowi ostateczny szlif w Twojej łazience. Przyciski uruchamiające Geberit łączą nowoczesne, spektakularne projekty z innowacyjnymi funkcjami, takimi jak urządzenie do usuwania zapachów DuoFresh.

Przycisk Geberit Sigma50 ma zakrzywioną konstrukcję, która nadaje płycie uruchamiającej elegancki wygląd dzięki smukłym przyciskom. Ponieważ przyciski uruchamiające powinny jak najlepiej komponować się z wystrojem łazienki, firma Geberit oferuje szeroką gamę materiałów, kolorów i wzorów.

Który projekt pasuje do Twojego stylu?

Odkryj przyciski uruchamiające Geberit

Zrób to po swojemu

To nie jest pierwsza lepsza łazienka, to Twoja łazienka. Znajdź odpowiednią spłuczkę toaletową, aby nadać łazience finalny wygląd i cieszyć się komfortowymi funkcjami. Ponieważ Geberit łączy eleganckie wzornictwo z zachwycającymi funkcjami.

Pasujące do siebie materiały to nie tylko trend w modzie, ale także w łazienkach. Od płytek, ceramiki sanitarnej i baterii umywalkowych po przyciski uruchamiające - wszystko można dopasować pod względem wzornictwa i materiałów. Nie ma prawie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o indywidualizację spłuczek toaletowych - możesz użyć nawet zdjęć, wzorów, powiedzeń i motywów graficznych.

Bogactwo wyboru

Prostokątne lub okrągłe, bezdotykowe lub wymagające naciśnięcia przycisku, matowe lub błyszczące, duże lub małe, przyciągające wzrok lub dyskretne - odwiedź nasz wirtualny salon.

Z radością służymy pomocą w dostosowaniu przycisku uruchamiającego. Wystarczy się z nami skontaktować!
Formularz kontaktowy

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe