Gwarancja dokładnego spłukiwania Technologia TurboFlush Geberit

Bezkołnierzowa miska ceramiczna

Dzięki nieosiągalnej dotychczas w świecie wydajności, technologia spłukiwania TurboFlush gwarantuje jeszcze czystsze i oszczędniejsze spłukiwanie niż w standardowych systemach – i znacząco cichsze. Za sprawą innowacyjnej technologii wyraźnie zmniejszają się nakłady na czyszczenie, co pozwala zapomnieć o użyciu szczotki do czyszczenia lub agresywnych środków czyszczących.

Geberit ONE WC z TurboFlush

Miska Geberit ONE z TurboFlush

Dzięki WC Geberit ONE, Geberit wyznacza nowe standardy w łazience dzięki pionierskiej współpracy wzornictwa i funkcji. Wisząca miska ceramiczna WC jest zarówno elegancka, jak i idealnie proporcjonalna. Toaleta jest uosobieniem harmonii – wszystkie proporcje i kształty są ze sobą doskonale skoordynowane. Wynik mówi sam za siebie.

Technologia spłukiwania TurboFlush występuje również w modelach toalet myjących Geberit AquaClean Sela i Mera.

Geberit ONE
Geberit AquaClean

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe