Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

POZNAJ AMBASADORÓW GEBERIT

Z dumą prezentujemy architektów i pracownie projektowe, które przyjęły zaproszenie do programu Ambasador Geberit

ROBERT KONIECZNY KWK PROMES

"Produkty Geberit płynnie łączą się z szerszą filozofią życia i funkcjonowania we współczesnym świecie. To jest dla mnie bardzo ważne i to mnie przekonuje"

- arch. Robert Konieczny, założyciel pracowni KWK Promes

Założone przez Roberta Koniecznego w 1999 roku KWK Promes to jedna z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich pracowni architektonicznych. Specjalizuje się w projektach budynków mieszkalnych i publicznych. Projekty KWK Promes wielokrotnie zdobywały najbardziej prestiżowe nagrody na świecie. Pracownia Roberta Koniecznego ma na koncie m.in. główną nagrodę w konkursie Wallpaper Design Awards 2017 za Arkę Koniecznego, tytuł World Building of the Year na World Architecture Festival 2016 za projekt Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie, a także nominacje do prestiżowej nagrody im. Miesa van den Rohe

Strona internetowa KWK Promes

TOKA+HOME

  • Toka + Home

"Marka Geberit jednoznacznie kojarzy nam się z doskonałą jakością, trwałością oraz precyzją wykonania. Innowacyjne rozwiązania, szereg pomocnych szkoleń oraz wieloletnie doświadczenie firmy sprawia,
że często proponujemy naszym Klientom produkty Geberit."

- arch. Tomasz Słomka, CEO, właściciel TOKA+HOME

Zespół TOKA+HOME tworzą profesjonaliści – architekci, stolarze, glazurnicy, szklarze i inni specjaliści o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Każdy z przygotowywanych projektów łączy funkcjonalność, dbałość o detale oraz ponadczasowość. Zadaniem projektanta wnętrz jest bowiem zaaranżowanie nie tylko pięknej, lecz także komfortowej przestrzeni, dopasowanej do indywidualnych preferencji Klienta.

Strona internetowa Toka+Home

MIKOŁAJSKAstudio

  • Roger Boltshauser

"Doceniam firmy propagujące trwałe
i niezawodne rozwiązania, poszukujące innowacyjnych metod ograniczania zużycia wody. Dlatego podoba mi się podejście marki Geberit, która we wszystkich swoich produktach stawia na obniżenie zużycia wody przy zachowaniu niezmiennie wysokiego komfortu użytkowania."

arch. Ida Mikołajska, współwłaścicielka MIKOŁAJSKAstudio

MIKOŁAJSKAstudio to autorska pracownia projektowa Krystyny i Idy Mikołajskich. Projektowanie wnętrz jest ich ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. W zespole pracowni pracują ambitni i profesjonalni architekci, zawsze mający na względzie, że to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego wnętrza. Dlatego z należytym szacunkiem traktują potrzeby i upodobania Klientów, zarówno w części funkcjonalnej, jak i estetycznej projektu.

Strona internetowa MIKOŁAJSKAstudio

NOWA ARCHITEKTURA

  • Werner Huber

Produkty marki Geberit szczerze
i z pełnym przekonaniem polecam jako architekt wnętrz, a także jako zadowolony użytkownik .

- arch. wnętrz Agata Kokot

Agata Kokot jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W zawodzie architekta wnętrz pracuje ponad 15 lat, a od ponad 10 prowadzi autorską pracownię projektową oraz salon wyposażenia wnętrz w Katowicach. Jej biuro oferuje pełen zakres usług: od doradztwa poprzez projekt koncepcyjny aż po nadzór autorski i realizację projektu pod klucz.

Strona internetowa Nowa Architektura

AGMIMA

Geberit jest dla nas standardem najwyższej jakości. Razem możemy tworzyć przestrzenie pełne wygody i piękna, a przestrzeń z Geberitem jest dotykiem sztuki.

– Agata Kret, Prezes Zarządu Agmima

Firma AGMIMA zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli oraz elementów wyposażenia. W ramach swoich usług firma oferuje inwentaryzację, opracowanie planu funkcjonalnego, aranżację przestrzeni, dobór materiałów i wyposażenia, a także przygotowanie wizualizacji i projektu wykonawczego.

Strona internetowa AGMIMA

RK STUDIO

Nasi Inwestorzy często pytają o nowoczesne rozwiązania w łazienkach. GEBERIT AQUACLEAN do nich należy, dlatego stosujemy go w naszych projektach. Miski myjące to wygoda i higiena jednocześnie. Zadowolenie Inwestorów jest najlepszą rekomendacją

– arch. Katarzyna Rosłon

Działająca od 2004 roku Autorska Pracownia Projektowa Katarzyny Rosłon specjalizuje się w projektach wnętrz prywatnych. Oferuje koncepcje, projekty wykonawcze oraz nadzór autorski. Szczególny nacisk kładzie na estetykę, charakter, jakość i funkcjonalność przestrzeni, które to elementy składają się na jedną spójną całość. W swojej pracy podąża za współczesnymi trendami, uwzględniając jednocześnie indywidualne oczekiwania klienta.

Strona internetowa RK STUDIO

HOME BEE

Geberit to jedna z nielicznych firm, która umiejętnie łączy design
i funkcjonalność na każdym kroku. Produkty Geberit cenię za wszechstronność, możliwość indywidualnej konfiguracji, a także za bardzo praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się na co dzień.

– arch. Żaneta Mikołajczyk

Studio projektowe Home Bee specjalizuje się w projektach wnętrz przestrzeni prywatnych i komercyjnych.

Strona internetowa Home Bee

Zobacz wywiad z Żanetą Mikołajczyk

SZRAMEK ARCHITEKCI

Fenomenem marki Geberit jest to, że każdy stelaż podtynkowy nazywa się dziś „geberitem”. Jest tylko kilka marek na świecie, nazwami których określa się całą grupę produktów. Geberit niewątpliwie należy do tej nielicznej grupy.

– arch. Katarzyna Szramek

Katarzyna Szramek jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Motywem przewodnim jej pracy jest ścisła współpraca z klientem i zrozumienie jego potrzeb. Inspiruje się prostotą i naturą, dlatego bardzo chętnie sięga po takie materiały jak drewno, kamień, beton, szkło czy metal. Wnętrza buduje kolorem, światłem oraz fakturą, tworząc spójną całość.

Strona internetowa