Wydarzenia Geberit

Targi 4 Design Days Spotkamy się na stoisku Geberit

Targi 4 Design Days

4 Design Days to cztery dni inspirujących dyskusji, wystaw, prezentacji i spotkań z udziałem ikon światowego i polskiego designu. Wydarzenie wpisało się na stałe do kalendarza cenionych inicjatyw na Śląsku, przyciągając do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wielu miłośników architektury i wzornictwa. Grupa Geberit zaprasza na stoisko marki w dniach 26-29 stycznia 2023 r.

Sprawdź szczegóły

ARCHITECT@WORK w Warszawie Zapraszamy na stoisko Geberit

Geberit One

Ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz ARCHITECT@WORK odbędzie się już 15 i 16 listopada 2022 roku w godz. 12:00-19:00.

Poznaj szczegóły

Konferencja Shigeru Ban i architektura dla uchodźców Zobacz relacje

Prelegenci konferencji Geberit Shigeru Ban i architektura dla uchodzców

28 września w Pawilonie SARP w Warszawie odbyła się konferencja „Shigeru Ban i architektura dla uchodźców”. Wydarzenie było okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat tego, jak świat architektury i budownictwa może oddziaływać na kryzysy społeczne.

Zobacz relacje z wydarzenia

Geberit mecenasem wystawy Kengo Kumy w Muzeum Manggha w Krakowie

wystawa Kengo Kuma

16 grudnia b.r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie została otwarta wystawa poświęcona twórczości tego najbardziej rozpoznawalnego japońskiego architekta pod tytułem - Kengo Kuma. Eksperyment. Materiał. Architektura.

Dowiedz się więcej

Salone Del Mobile Milano

Ekspozycja Geberit salone del mobile

Salone del Mobile w Mediolanie to jedne z największych targów meblowych i wnętrzarskich na świecie. Tegoroczna impreza zapowiada się wyjątkowo – będzie to bowiem jubileuszowa, 60. edycja. Jako jedni z wystawców Salone del Mobile 2022. zapraszamy architektów, media, a także wszystkich miłośników nowych technologii i dobrego wzornictwa na stoisko Geberit.

Sprawdź