Efekt systematycznego doskonalenia projektu

Dzięki naszej wiedzy w dziedzinie technologii sanitarnej i kompetencji w zakresie projektowania powstał nowatorski system Geberit ONE oferujący kompleksowe rozwiązania dla całej łazienki. Dobrze przemyślany system Geberit ONE ma wiele oczywistych i ukrytych zalet.

Sprawdzone know-how ukryte w ścianie

Systemy instalacyjne Geberit od lat cieszą się zainteresowaniem profesjonalistów, którzy doceniają ich doskonałą funkcjonalność, proste rozwiązania i najwyższą jakość. Geberit ONE systematycznie poszerza możliwość wykorzystania miejsca za ścianą do umieszczania dodatkowych elementów i zintegrowania ich z systemem.

Wzornictwo i funkcjonalność przed ścianą

Purystyczna optyka tworzy nowy styl życia. System Geberit ONE zaskakuje minimalistycznym wzornictwem, a doskonała funkcjonalność ułatwia utrzymanie czystości w całej łazience.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

System Geberit One to efekt inteligentnego połączenia wiedzy w zakresie instalacji ukrytych w ścianie i najwyższych kompetencji w dziedzinie projektowania. Przestrzeń za ścianą jest konsekwentnie wykorzystywana do umieszczenia w niej instalacji sanitarnych i schowków. Dzięki temu łazienka staje się bardziej przestrzenna i tworzy wyjątkową atmosferę.

Nieustająca radość dzięki większej czystości

Łazienka wyposażona w urządzenia Geberit ONE nie zabiera dużo czasu na sprzątanie i zapewnia większą czystość. Innowacyjna technologia spłukiwania TurboFlush, perfekcyjne dostosowanie armatury ściennej do geometrii wewnętrznej umywalki oraz łatwo zdejmowana pokrywa otworu odpływowego z wkładem grzebieniowym to tylko kilka przykładów rozwiązań zastosowanych w systemie Geberit ONE, które zapewniają użytkownikom łazienki większy komfort.

Quiz Geberit

Geberit wprowadził nowatorskie, całkowicie zintegrowane rozwiązania wszystkich urządzeń łazienkowych. Propozycja dla Państwa W ramach realizowanych w ciągu roku pięciu krótkich rund konkursu z nagrodami, polegającego na rozwiązywaniu quizów i uczestniczeniu w minigrach na smartfonie, wyłonimy 1000 zwycięzców.

Spośród wszystkich uczestników wylosowana zostanie nagroda główna: Niezapomniany pobyt weekendowy dla 2 osób w krainie gejzerów. Geberit życzy udanej zabawy i dużo szczęścia!

Zagraj i wygraj

Innowacyjne rozwiązania w każdym szczególe

Wybierz punkt informacyjny na zdjęciu

Przemyślane wzornictwoToaleta Geberit ONE

Specjaliści od wyrobów ceramicznych i technicy sanitarni w firmie Geberit kompleksowo udoskonalili i zoptymalizowali toaletę. Efekt: Geberit ONE zaskakuje w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkie proporcje, odstępy między poszczególnymi elementami i kształty zostały wzajemnie idealnie dostosowane.

Elementy funkcjonalneStanowisko z umywalką Geberit ONE

W łazience Geberit ONE poszczególne elementy stanowiska – umywalka, syfon, baterie, szafka z lustrem i szafka podumywalkowa – zajmują niewiele miejsca. Jest to możliwe dzięki perfekcyjnemu dostosowaniu systemu instalacji za ścianą i nowym rozwiązaniom z przodu ściany.

Więcej możliwościRozwiązania w strefie prysznicowej Geberit

Życzenia naszych klientów dotyczące aranżacji przestrzeni prysznica są bardzo zróżnicowane. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Geberit można je łatwo i bezpiecznie spełnić.

*Od października 2019 ścianka działowa prysznica znajdzie się w naszym asortymencie i będzie dostępna do sprzedaży. Przed tym terminem na artykuł ten nie są przyjmowane zamówienia ani rezerwacje.