Cztery wskazówki, jak zapewnić większy luksus w łazience

Nasze życie zawodowe i prywatne jest zdominowane przez stres; zawsze się spieszymy. Będąc na jednym spotkaniu, organizujemy już następne, a siedząc wieczorem przed telewizorem, równocześnie przewijamy swoje kanały na Instagramie. Najwyższy czas na krótką przerwę; a gdzie można ją lepiej zrobić niż w swobodnej atmosferze łazienki?

Łazienka Geberit typu wellness

Wskazówka nr 1: Wysokiej jakości meble łazienkowe

Wysokiej jakości, atrakcyjny wizualnie wystrój łazienki stanowi podstawę komfortowej atmosfery. Jeśli wszystkie detale są dobrane, aranżacja łazienki zapewnia dobry początek dnia i przyjemny powrót do domu wieczorem. Atrakcyjne rozwiązania do przechowywania zapewniają maksymalny komfort i przekształcają nawet małe łazienki w oazę dobrego samopoczucia.

Przegląd wszystkich serii łazienkowych Geberit

Wskazówka nr 2: Toaleta myjąca

Toaleta to pospolity przedmiot, z którego korzystamy na co dzień, nie myśląc o nim. Toaleta myjąca to jednak coś znacznie więcej niż zwykły przedmiot uzytkowy, ponieważ oferuje zupełnie nowe uczucie świeżości i czystości. Sprawia, że każda wizyta w toalecie to cenna okazja na chwilę dobrego samopoczucia.

Geberit AquaClean

Wskazówka nr 3: Podgrzewane lustra

Wyobraź sobie przez chwilę, że właśnie wyszedłeś lub wyszłaś rano spod przyjemnego, gorącego prysznica i stoisz przy umywalce, aby się ogolić lub umalować, ale lustro niestety zaparowało. Możesz je osuszyć suszarką do włosów lub wytrzeć do czysta, jednak wymaga to czasu i wysiłku. Jeśli chcesz, aby Twoje lustro nie parowało podczas kąpieli, potrzebujesz podgrzewanego lustra łazienkowego (link do strony produktowej z lustrami łazienkowym).

Wskazówka nr 4: Akcesoria

Nastrojową atmosferę w łazience można wyczarować dzięki zaledwie kilku akcentom. Światło świec, przyjemne zapachy, delikatne dźwięki lub kwiaty i rośliny przekształcają łazienkę w sugestywną przestrzeń zapewniającą dobre samopoczucie.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.