WC dla każdej grupy wiekowej

Toalecie WC często poświęca się zbyt mało uwagi. Niemniej jednak stanowi podstawowy element łazienki i odgrywa ważną rolę dla każdej grupy wiekowej. Nowoczesne rozwiązania WC, takie jak toalety myjące, upraszczają nasze codzienne życie i i pomagają zapewnić przyjemną świeżość intymnych partii ciała.

Toalety myjące zmniejszają poziom nadzoru wymaganego dla dzieci

Bezdotykowa toaleta myjąca

Łazienka odpowiednia do wieku powinna być wygodna, bezpieczna i dostępna bez konieczności pomocy z zewnątrz. WC ze zintegrowaną funkcją natrysku – połączenie toalety i bidetu – to przydatna funkcja w łazience bez barier. Gdy ludzie się starzeją, a ich mobilność staje się coraz bardziej ograniczona, niezręczne ruchy związane z higieną osobistą sprawiają, że życie staje się nieco trudniejsze. W toalecie myjącej ramię spryskujące wysuwa się za naciśnięciem przycisku, aby dokładnie i delikatnie myć wodą. Prowadzi to do większej autonomii i niezależności w codziennym życiu osób starszych.

Nowoczesne rozwiązanie WC do łazienki bez barier

Korzyści płynące z technologii toalet wynalezionej w latach 60. w żadnym wypadku nie są przeznaczone tylko dla osób starszych. Woda to najlepszy sposób na dokładne i delikatne mycie się w każdym wieku. Im bardziej pupa jest podrażniona pocieraniem papierem toaletowym, tym większe ryzyko podrażnień skóry, alergii i egzemy. Dzięki toalecie myjącej każda grupa wiekowa może doświadczyć zupełnie nowego poczucia czystości. Jednocześnie nowoczesna technologia sprawia, że ​​dzieci w ciekawy sposób ogarniają czyszczenie własnego pupy. Mały stołek toaletowy przed toaletą myjącą pomaga maluchom osiągnąć pozycję siedzącą.

Indywidualne ustawienia w toalecie myjącej dostosowane do wszystkich wymagań

Toaleta myjąca ma różne ustawienia, które można indywidualnie zdefiniować. Na przykład każda osoba może samodzielnie ustawić, jak daleko powinno wysunąć ramię natryskowe w zależności od swojego wzrostu. Daje to pewność, że tylko te obszary, które mają być umyte będą rzeczywiście mokre. Spersonalizowane profile użytkowników można zapisać i przywołać w dowolnym momencie jednym kliknięciem.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Bądź na bieżąco

Porady Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience