Gdzie nieprzyjemne zapachy są niepożądane

Nieprzyjemne zapachy w łazience? Nie musi tak być

Pora obiadu. Rodzina niecierpliwie czeka przy stole, uzbrojona w noże i widelce. Mama na pewno wyczarowała kolejny pyszny posiłek - ale co to jest, pozostaje tajemnicą. Dzieje się tak, ponieważ w kuchni uruchomiony był wyciąg, a drzwi były zamknięte, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zapachów z gotowania po całym domu. Mama zawsze przypomina o tym wszystkim członkom rodziny!

Bardzo podobna sytuacja jest w łazience. Chociaż co do zasady pomieszczenie to jest świeże i czyste, czasami mogą pojawić się w nim nieprzyjemne zapachy, które mogą utrzymywać się przez jakiś czas. Aby radzić sobie z tym problemem, od dłuższego czasu w łazienkach stosuje się filtry zapachowe. Działają one w taki sam sposób, jak okapy kuchenne. Na szczęście filtry działają znacznie ciszej niż okapy kuchenne. Zamiast odprowadzania zapachów z kuchni, usuwają nieprzyjemne zapachy z toalety bezpośrednio u źródła - w ceramicznej misce ustępowej. Dzięki temu w łazience panuje przyjemny, świeży zapach.

Oto mała wskazówka: aby zachować sprawne działanie urządzenia odciągającego zapachy, należy regularnie wymieniać filtr. Zasada ta dotyczy zarówno kuchni, jak i łazienki.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.