Plamy w łazience po farbowaniu włosów

Aktywuj treści wideo Geberit

Obecne ustawienia prywatności nie pozwalają na korzystanie z tych treści. Czy chcesz aktywować kategorię plików cookie „Komfort/analiza”? Więcej informacji znajduje się w Oświadczeniu o ochronie danych.

Plamy w łazience - Geberit ma odpowiedź Marianne Krüger, wyższa rangą pracownica branży chemicznej, opowiada o nieestetycznych plamach, które mogą pojawić się w łazience z powodu farb do włosów i wybielaczy, oraz wyjaśnia, jak można ich uniknąć.

Przy farbowaniu lub rozjaśnianiu włosów mogą łatwo powstawać zabrudzenia. Farby i wybielacze do włosów często zawierają substancje chemiczne, takie jak nadtlenek wodoru. Mogą one szybko wnikać w lakierowane powierzchnie mebli łazienkowych lub elementy plastikowe, takie jak pokrywa toalety, powodując nieestetyczne plamy. Marianne Krüger podaje kilka wskazówek, jak postępować w przypadku ich rozlania.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.