Plamy w łazience po środkach higienicznych i środkach do czyszczenia łazienek

Aktywuj treści wideo Geberit

Obecne ustawienia prywatności nie pozwalają na korzystanie z tych treści. Czy chcesz aktywować kategorię plików cookie „Komfort/analiza”? Więcej informacji znajduje się w Oświadczeniu o ochronie danych.

Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedź. Marianne Krüger, starszy rangą pracownik branży chemicznej opowiada o brzydkich plamach, które mogą pojawić się w łazience po użyciu produktów do higieny i środków do czyszczenia łazienek oraz wyjaśnia, w jaki sposób im zapobiegać.

Produkty do higieny i środki do czyszczenia łazienek często zawierają chlor. Chlor może uszkodzić wiele powierzchni, jeśli środek czyszczący zostanie pozostawiony na zbyt długo, prowadząc do śladów korozji na przykład na bateriach umywalkowych lub przyciskach uruchamiających, bądź żółtych plam na częściach plastikowych. Marianne Krüger podaje nam kilka wskazówek, jak temu zapobiec.

Dowiedz się więcej o serii „Plamy w łazience? Geberit ma odpowiedzi ”:

Część 1: Plamy w łazience po farbowaniu włosów
Część 3: Plamy w łazience po lakierze i zmywaczu do paznokci
Część 4: Plamy w łazience z powodu osadów kamienia i krzemianów

Bądź zawsze na bieżąco

Ikona newslettera

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.