Oto coś, czego się nie spodziewałeś

Przycisk uruchamiający jest pierwszym przystankiem w technologii spłukiwania. Pełni on przede wszystkim funkcję praktyczną: uruchamia spłukiwanie - duży przycisk do mocniejszego spłukiwania i mały przycisk do słabszego spłukiwania - oraz zapewnia łatwy dostęp do ukrytej za nim mechaniki, dzięki czemu można łatwo przeprowadzić konserwację, a w razie potrzeby dokonać naprawy. Ale przycisk ten to coś więcej. Dzięki możliwości dostosowania praktycznie gwarantuje on uzupełnienie każdej łazienki o wyjątkowy, charakterystyczny element. Przykładowo:

Przykład bezproblemowej integracji

Przycisk uruchamiający Omega60

Minimalistyczne, gładkie i proste przyciski uruchamiające, takie jak Omega60, wycofują się na dalszy plan, tworząc w łazience poczucie czystości i spokoju. W istocie przycisk Omega60 wycofuje się dosłownie, jako że jest on instalowany na równi z wykafelkowaną ścianą.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.