Oto coś, czego się nie spodziewałeś

Przycisk uruchamiający jest pierwszym przystankiem w technologii spłukiwania. Pełni on przede wszystkim funkcję praktyczną: uruchamia spłukiwanie - duży przycisk do mocniejszego spłukiwania i mały przycisk do słabszego spłukiwania - oraz zapewnia łatwy dostęp do ukrytej za nim mechaniki, dzięki czemu można łatwo przeprowadzić konserwację, a w razie potrzeby dokonać naprawy. Ale przycisk ten to coś więcej. Dzięki możliwości dostosowania praktycznie gwarantuje on uzupełnienie każdej łazienki o wyjątkowy, charakterystyczny element. Przykładowo:

Przykład bezproblemowej integracji

Przycisk uruchamiający Omega60

Minimalistyczne, gładkie i proste przyciski uruchamiające, takie jak Omega60, wycofują się na dalszy plan, tworząc w łazience poczucie czystości i spokoju. W istocie przycisk Omega60 wycofuje się dosłownie, jako że jest on instalowany na równi z wykafelkowaną ścianą.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe

Bądź na bieżąco

Four images of the Geberit Stories

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani wskazówek dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, zyskaj więcej informacji na temat czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, designu, łatwości obsługi i ergonomii w łazience.

Zapisz się na newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience