Nigdy więcej dreszczy w łazience

Kobieta marznąca pod prysznicem

Wejście do przyjemnie ciepłej łazienki to doskonały początek dnia.

Jeśli od rana jest Ci zimno, to jeszcze trudniej Ci zebrać się do działania. Chłodne pomieszczenie lub podłoga wyłożona kafelkami to bardzo nieprzyjemne doznanie, gdy nadal na wpół śpisz - szczególnie jest to prawda w przypadku łazienki, ponieważ jest to miejsce, do którego większość z nas kieruje się zaraz po wstaniu.

Oto kilka wskazówek, dzięki którym pobyt w łazience zapewni przyjemny początek dnia.

Jak utrzymać ciepło

Badania pokazują, że temperatura w łazience powinna wynosić co najmniej 23 stopnie, aby zapobiec dreszczom podczas wysychania po wzięciu kąpieli lub prysznica. Dostępny jest szereg źródeł ciepła, które umożliwiają osiągnięcie zalecanego minimum. Ogrzewanie podłogowe, grzejniki i podgrzewane deski sedesowe można obecnie włączyć za pomocą jednego przycisku, generując przyjemne uczucie ciepła w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jeśli szukasz czegoś bardziej miękkiego pod nogi, możesz położyć dywanik łazienkowy na podłodze w strefie umywalki. Zapewnia on większą przytulność i może stanowić ładne wykończenie wyglądu łazienki.

Nawiasem mówiąc: Czy wiesz, że dostępne są także szafki z lustrem z funkcją podgrzewania? Nie ma ona jednak na celu ogrzewania pomieszczenia - jest to bardzo praktyczna funkcja podgrzewania przeciwdziałającego zaparowywaniu - nie trzeba patrzeć na zamgloną wersję swojej osoby, patrząc w lustro po wzięciu gorącego prysznica.

Wskazówka: Odpowiednie dodatki, takie jak ręczniki w ciepłych kolorach czy rośliny mogą uczynić łazienkę jeszcze bardziej przytulną. A połączenie wizualnych akcentów z przyjemnymi zapachami w pomieszczeniu sprawia, że łazienka staje się cudownie ciepłym miejscem.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe

Bądź zawsze na bieżąco

Ikona newslettera

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience