Nigdy więcej chłodnych wizyt w toalecie

Można uniknąć chłodnej wizyty w toalecie lub lodowatej deski sedesowej

Konieczność opuszczenia ciepłego łóżka we wczesnych godzinach rannych jest już wystarczającą karą. Jeśli czarę goryczy przeleje jeszcze konieczność siedzenia na zimnej desce sedesowej, komfortowy początek dnia stanie się niczym innym, jak odległym wspomnieniem. Dywaniki łazienkowe, podgrzewane wieszaki na ręczniki i ogrzewanie podłogowe mogą sprawić, że w pomieszczeniu będzie ciepło i przytulnie, lecz sama toaleta nadal pozostanie niestety zimnym tronem. Nie musi jednak tak być - rozwiązanie stanowi podgrzewana deska sedesowa. To, co od dawna jest powszechnie stosowane w Japonii, może stać się rzeczywistością w Twojej własnej łazience. Wyobraźmy sobie następującą sytuację. Włącza się budzik. Na wpół śpiąc, opuszczasz łóżko i idziesz w stronę łazienki. Gdy do niej dotrzesz, ogrzewanie deski sedesowej włączy się automatycznie dzięki czujnikowi zbliżeniowemu. Pozostaje tylko dojść do toalety, by rozkoszować się komfortowym ciepłem deski sedesowej.

Nawiasem mówiąc, podgrzewana deska sedesowa nie tylko zapewnia komfort, ale przynosi również korzyści zdrowotne. Ciepło ogólnie wspomaga krążenie, co z kolei stymuluje pęcherz i jelita, ułatwiając cały proces wizyty w toalecie.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.