Nieskazitelna czystość nawet w zakamarkach

Czyszczenie przycisku uruchamiającego Geberit Sigma20

Ważne jest, aby łazienka miała elegancki wygląd i pomysłowe funkcje, jednak dla jej użytkownika czystość jest najważniejsza. Spraw, aby łazienka była lśniąco czysta dzięki kilku prostym sztuczkom.

 • Łatwo dostępne
  Uporządkowane w pudełkach akcesoria łazienkowe można łatwo schować, pozostawiając wolne powierzchnie, które można szybko, bez trudu sprzątnąć. Jeszcze lepiej: użyj praktycznych pudełek, aby w pełni wykorzystać wnętrze mebli łazienkowych.
 • Łatwe opróżnianie
  Stojaki na szczotki toaletowe muszą być równie czyste, jak same szczotki; w przeciwnym razie woda stojąca w stojaku zacznie szybko wydzielać nieprzyjemny zapach. Powinny zatem mieć prostą konstrukcję oraz być łatwe i bezpieczne w czyszczeniu.
 • Przepłukiwanie
  Należy dbać o rury odprowadzające, nawet jeśli nie są one w łazience widoczne. Osady mogą szybko gromadzić się w syfonach lub na ceramicznych powierzchniach, co utrudnia ich czyszczenie. Aby tego uniknąć, należy regularnie je przepłukiwać odpowiednią ilością wody.
 • Częstsze czyszczenie
  Spoiny wokół toalety i umywalki stanowią główne obszary, gdzie osadzają się zarazki, brud lub rozpryśnięty mocz. W miejsca te mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić toaletę i umywalkę, nie zapominając o czyszczeniu od czasu do czasu spoin.


Część 1: Plamy w łazience po farbowaniu włosów
Część 2: Plamy w łazience po środkach higienicznych i do czyszczenia łazienek
Część 3: Plamy w łazience po lakierze i zmywaczu do paznokci
Część 4: Plamy w łazience z powodu osadów kamienia i krzemianów

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.