Nieskazitelna czystość nawet w zakamarkach

Czyszczenie przycisku uruchamiającego Geberit Sigma20

Ważne jest, aby łazienka miała elegancki wygląd i pomysłowe funkcje, jednak dla jej użytkownika czystość jest najważniejsza. Spraw, aby łazienka była lśniąco czysta dzięki kilku prostym sztuczkom.

 • Łatwo dostępne
  Uporządkowane w pudełkach akcesoria łazienkowe można łatwo schować, pozostawiając wolne powierzchnie, które można szybko, bez trudu sprzątnąć. Jeszcze lepiej: użyj praktycznych pudełek, aby w pełni wykorzystać wnętrze mebli łazienkowych.
 • Łatwe opróżnianie
  Stojaki na szczotki toaletowe muszą być równie czyste, jak same szczotki; w przeciwnym razie woda stojąca w stojaku zacznie szybko wydzielać nieprzyjemny zapach. Powinny zatem mieć prostą konstrukcję oraz być łatwe i bezpieczne w czyszczeniu.
 • Przepłukiwanie
  Należy dbać o rury odprowadzające, nawet jeśli nie są one w łazience widoczne. Osady mogą szybko gromadzić się w syfonach lub na ceramicznych powierzchniach, co utrudnia ich czyszczenie. Aby tego uniknąć, należy regularnie je przepłukiwać odpowiednią ilością wody.
 • Częstsze czyszczenie
  Spoiny wokół toalety i umywalki stanowią główne obszary, gdzie osadzają się zarazki, brud lub rozpryśnięty mocz. W miejsca te mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić toaletę i umywalkę, nie zapominając o czyszczeniu od czasu do czasu spoin.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe

Bądź zawsze na bieżąco

Porady Geberit

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani wskazówek dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, zyskaj więcej informacji na temat czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, designu, łatwości obsługi i ergonomii w łazience.

Zapisz się na newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience