Mniej śmieci w łazience

Europejczycy wytwarzają średnio 480 kilogramów śmieci na osobę rocznie, czyli zdecydowanie za dużo. Jednak dobra wiadomość jest taka, że 47% śmieci jest poddawanych recyklingowi lub kompostowaniu, a ilość ta ma wzrastać (źródło: euronews.com). Mimo, że coraz więcej śmieci można ponownie wykorzystać, celem jest zmniejszenie ilości śmieci wytwarzanych przez jedną osobę. Poniżej znajduje się pięć wskazówek, w jaki sposób generować mniej śmieci w łazience Geberit.

Łazienka z toaletą myjącą
Wybierz przycisk informacyjny na zdjęciu

Każdy, kto chce uniknąć marnotrawstwa w łazience, powinien wziąć pod uwagę między innymi następujące punkty:

  • Czego naprawdę potrzebuję w łazience? Nie wszystko, co jest reklamowane w reklamach, kończy się dobrym zakupem. W rzeczywistości możesz nawet samodzielnie wykonać niektóre elementy. Na przykład mydła domowej roboty są obecnie bardzo modne i łatwe do wykonania.
  • Jakie są alternatywy dla ograniczenia stosowania klasycznych kosmetyków dla kobiet, takich jak tampony i podpaski higieniczne?
  • Może warto pomyśleć o toalecie myjącej? Opróczdodatkowego komfortu podczas wizyty w toalecie, można również zaoszczędzić papier toaletowy.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.