Nie opłaca się być sknerą

Chcesz mieć wymarzoną łazienkę. Niekończącym się źródłem inspiracji dla projektów są kolorowe magazyny, Pinterest czy Instagram. Choć łatwo jest zapragnąć nowej łazienki, jej zaprojektowanie i zrealizowanie jest znacznie bardziej skomplikowane. Właściciele budynków często idą na kompromisy, aby zminimalizować koszty, jednak w później może to mieć złe konsekwencje. Oto kilka wskazówek, jak temu zapobiec.

Nowe kolory Sigma50 i Sigma21
Dostępne różne przyciski uruchamiające

Jakość przede wszystkim
Jeśli właściciele budynków mają rozsądny plan budżetowy i doskonałą bazę do inspiracji, jak na przykład konfigurator inspiracji mogą wyjaśnić wszelkie swoje wątpliwości z dużym wyprzedzeniem.
Wskazówka 1: Opracowanie rozsądnego plan budżetowego i klarownego projektu pomieszczenia.

Gdzieś pomiędzy snem a rzeczywistością
Jeśli wyjściowa sytuacja jest jasna, firmy sanitarne lub architekci mogą pomóc w opracowaniu najbardziej optymalnej propozycji realizacji wymarzonego planu.
Wskazówka 2: Pomocne jest posiadanie doświadczonego partnera z odpowiednimi umiejętnościami.

Należy dotykać
W łazience nie chodzi tylko o wygląd, ale także jej użytkowanie. Kolorowe magazyny, Pinterest czy Instagram mogą sprawić, że uwierzysz w wysoką wartość pewnych produktów łazienkowych, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest.
Wskazówka 3: Odwiedź salony, na targi lub sklepy hydrauliczne, aby dotknąć produktów i zbadać ich jakość przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Jeśli jakość jest na najwyższym poziomie, a producenci zrealizują złożone obietnice, będziesz zadowolony ze swojej wymarzonej łazienki przez wiele lat.

Oto ostatnia wskazówka: wszystko, co jest montowane za ścianą - od rur po spłuczki - jest trudne do naprawy lub wymiany. Dlatego warto zachować czujność i stawiać na jakość.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.