Gdzie to wszystko upchnąć?

Gdzie postawić szczoteczke do zębów? Jak zachować poczucie porządku w łazience, mając w zasięgu ręki przedmioty codziennego użytku? Są to wszystkie ważne pytania, które muszą wziąć pod uwagę nasi projektanci. Dwie blogerki wystawiło to na próbę i pokazało nam swoje preferencje dotyczące przechowywania w łazience ważnych przyborów, takich jak produkty pielęgnacyjne, szczoteczki do zębów i nie tylko - a wszystko to w taki sposób, aby dostępna przestrzeń była wystarczająca dla całej rodziny przy zachowaniu poczucia komfortu. porządku i struktury mebli łazienkowych.

Potrzebne są praktyczne rozwiązania

Na swoim blogu Fräulein Ordnung ”ekspertka Denise Colquhoun pokazuje nam, gdzie umieściłaby najważniejsze przedmioty w łazience. Jej credo jest takie, że wszystko powinno być praktycznie przechowywane, ale też świetnie wyglądać. Innymi słowy, wszystkie przedmioty są przechowywane w szafce z lustrem i meblach łazienkowych w estetyczny sposób. W rezultacie jej rodzina ma wszystko na wyciągnięcie ręki.

Zwróć uwagę na przechowywanie kosmetyków

Dla blogerki kosmetycznej Steffi Hidber rzeczy muszą być nie tylko praktyczne, ale także mieć pozytywny wpływ. Na przykład żele pod prysznic są bardzo przydatne, ale nie dekoracyjne, co oznacza, że są przechowywane w szafce. Tymczasem waciki w pojemniku wyglądają szykownie i pozostaje na widoku. Dekoracja to więc nazwa gry dla Steffi.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.