Wiszące toalety skup się na tym, co istotne

Wisząca toaleta dla harmonijnego wystroju łazienki

Wisząca toaleta nadaje zarówno łazience, jak i toaletom gościnnym elegancki, atrakcyjny wygląd.

Okrojona konstrukcja

Zainstalowanie podwieszanej toalety oznacza, że ​​spłuczka jest ukryta za ścianą, a zamiast tego można skoncentrować się na projektowaniu toalety i przycisku uruchamiającego. Asortyment produktów Geberit obejmuje różne kształty toalet. Każdy styl ma swój własny projekt, dzięki czemu toaleta harmonijnie komponuje się z ogólnym wystrojem łazienki.

Design Meets Function

Pozytywnym efektem ubocznym jest to, że wolna przestrzeń pod podwieszaną toaletą sprawia, że ​​łazienka wydaje się większa, a mycie podłogi jest łatwiejsze. Zainstalowanie bezdotykowego przycisku uruchamiającego oprócz podwieszanej toalety przenosi projektowanie, higienę i czyszczenie na zupełnie nowy poziom.

Czy wiedziałeś?

Wisząca toaleta to ponadczasowy element dekoracyjny do nowoczesnej łazienki. Podwieszane WC Geberit sprawdzają się już od ponad 50 lat. Stelaż jest zintegrowany ze ścianą i toaletą ma nośność do 400 kg. Wszystkie spłuczki Geberit są formowane z rozdmuchiwaniem w jednym kawałku, a każda pojedyncza jednostka jest kilkakrotnie sprawdzana pod kątem szczelności przed opuszczeniem fabryki.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe