Wiszące WCŁatwy sposób na utrzymanie czystości

Wybór podwieszanego WC do łazienki lub toalety dla gości oznacza, że ​​toaletę można wyczyścić szybciej i łatwiej, ponieważ przestrzeń pod urządzeniem ceramicznym pozostaje wolna i jest łatwo dostępna.

Wisząca miska WC pomaga utrzymywać czystość

Łatwiejsze czyszczenie

Instalując spłuczkę podtynkową za ścianą, elementy techniczne, w których może gromadzić się brud – takie jak rury – pozostają ukryte w murze. Ponieważ nic już nie stoi na przeszkodzie, możliwe jest nieprzerwane i znacznie łatwiejsze czyszczenie podłogi. Ponadto powierzchnia toalety jest również gładka i łatwo dostępna, dzięki czemu sprzątanie całej łazienki jest bardziej efektywne.

Design Meets Function

Wybierając toaletę, należy zwrócić uwagę na odpowiednie funkcje i projekt. Instalacja wiszącej miski ceramicznej WC oznacza, że ​​spłuczka jest ukryta za ścianą, a Ty możesz skupić się na wyborze toalety i przycisku uruchamiającego. Co więcej, wybór podwieszanej toalety Rimfree z gładkimi powierzchniami zewnętrznymi, specjalną glazurą KeraTect i zdejmowaną pokrywą toalety sprawia, że ​​czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze.

Połączenie jakości z tradycją

Spłuczki podtynkowe Geberit są instalowane w nowoczesnych łazienkach od 50 lat. Rama zintegrowana ze ścianą i toaletą ma nośność do 400 kg. Wszystkie spłuczki Geberit są formowane z rozdmuchiwaniem w jednym kawałku, a każda pojedyncza jednostka jest kilkakrotnie sprawdzana pod kątem szczelności.

Pięć korzyści związanych z czyszczeniem podwieszanych WC:

  • Przyłącza do spłuczki i wodociągu są schowane za ścianą, dzięki czemu do czyszczenia wystarczy tylko urządzenie ceramiczne.
  • Podłoga pod toaletą jest wolna, dzięki czemu sprzątanie jest dużo łatwiejsze. W rezultacie pomieszczenie wydaje się większe.
  • Gładka powierzchnia toalet i ukryte wsporniki sprawiają, że sprzątanie jest dziecinnie proste.
  • Jak sama nazwa wskazuje, toalety Rimfree nie mają krawędzi spłukującej, na której mogą gromadzić się zarazki, co oznacza, że ​​czasochłonne czyszczenie krawędzi również należy do przeszłości.
  • Niektóre podwieszane WC są pokryte specjalnym szkliwem KeraTect, które sprawia, że ​​powierzchnie są szczególnie łatwe w czyszczeniu.

Twoja dodatkowa korzyśćZnajdź inspirację i wsparcie w planowaniu swojej nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Produkty łazienkowe