Doradcy handlowi Dział PROJEKTY I TECHNOLOGIE

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk

Doradca ds. Inwestycji Hotelowych
Katarzyna Olejniczak +48 665 550 811
katarzyna.olejniczak@geberit.com

Menedżer Regionu PiT 1
Zenon Blutko +48 603 135 050
zenon.blutko@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Piotr Soska +48 693 559 960
piotr.soska@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Robert Molenda +48 505 199 539
robert.molenda@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Śląsk
Jarosław Rzodkiewicz +48 603 930 361
jaroslaw.rzodkiewicz@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Katarzyna Znajewska +48 505 199 451
katarzyna.znajewska@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Ewa Kowalska +48 63 26 18 486
ewa.kowalska@geberit.com