Gratulujemy doskonałego wyboru!

Dziękujemy za zakup produktów Geberit. Cieszymy się, że wybierasz najlepsze rozwiązania technologiczne od firmy Geberit! To niezawodny sposób na zwiększenie komfortu w Twoim domu. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty zapewnią Ci wiele satysfakcji na co dzień i sprawią, że Twoja łazienka stanie się miejscem relaksu i odprężenia.

Odbierz zwrot pieniędzy

Łazienka z umywalką stawianą na blat Geberit VariForm i toaleta AquaClean Mera Comfort

Wypełnij poniższy formularz i wyślij wraz z dowodem zakupu produktów Geberit. Pochwal się efektem i dołącz zdjęcie łazienki przed i po remoncie.

Jeszcze tylko kilka kroków dzieli Cię od zwrotu pieniędzy:
1. Wypełnij poniższy formularz
2. Dołącz dowód zakupu za produkty Geberit z wybranego punktu sprzedaży
3. Jeśli masz ochotę, pochwal się efektem i dołącz zdjęcia przed i po renowacji
4. Wyślij formularz
5. W przypadku zakupu Geberit AquaClean po wysłaniu formularza otrzymasz link do rejestracji tego produktu i otrzymania dodatkowego roku gwarancji.
6. Czekaj na zwrot pieniędzy za zakupione produkty Geberit.

Tytuł*

Imię*

Nazwisko*

Ulica i numer domu*

PNA*

Miasto*

E-mail*

Dane bankowe

IBAN*

Nazwa banku*

Prześlij tutaj zdjęcia przed i po renowacji oraz rachunek jako dowód zakupu wyposażenia do renowacji łazienki.

Twoje dane będą zbierane w celu prowadzenia kampanii promocyjnych oraz przesłania informacji marketingowych, a także zostaną przekazane spółkom Grupy Geberit oraz upoważnionym usługodawcom zewnętrznym (np. dostawcom usług IT). Obowiązuje nasze oświadczenie o ochronie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geberit Sp. z o.o. moich podanych wcześniej, po nawiązaniu kontaktu, danych do celów związanych z badaniami rynku, reklamą, analizą oraz informowanie mnie aktualnych ofertach, usługach, nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów sanitarnych korzystając z danych kontaktowych podanych przeze mnie poprzez ponisze kanały informacji:

Zezwolenie udzielone Geberit Sp. z o.o. mogę w każdej chwili – także częściowo – wycofać ze skutkiem na przyszłość, w szczególności korzystając z podanych w stopce danych kontaktowych (stopka redakcyjna).