Architect@Work w Warszawie Zapraszamy na stoisko Geberit

Przed nami ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz ARCHITECT@WORK, które odbędzie się już 15 i 16 listopada 2022 roku.

Konwencja targów jest bardzo charakterystyczna - wystawcy mają do dyspozycji taką sama powierzchnię 4 m2. Formuła gwarantuje, iż każdy uczestnik spotyka każdego wystawcę. Rozmowa zaczyna się na stoisku. Innowacyjne produkty eksponowane są w przestrzeni ścian danego stoiska. Miejsce prezentacji to część jednostki na kształt kwadratu z umiejscowioną konsolą multimedialną, gdzie możliwa jest prezentacja próbek i materiałów informacyjnych. Tradycyjne przejścia komunikacyjne zastąpione zostały przez strefy ogólne: miejsca aby spokojnie wypić filiżankę kawy, swobodnie porozmawiać, czy prowadzić dalsze konwersacje o produktach, urządzeniach i usługach.

seria łazienkowa Geberit one

Produkty, prezentowane podczas wydarzenia, najpierw zostały skrupulatnie ocenione i zatwierdzone przez jury, złożone z architektów i projektantów wnętrz. Nasza marka zaprezentuje m.in.: Geberit ONE, SuperTube i świetny materiał dla profesjonalistów – broszurę hotelową.

Na stoisku nie zabraknie ekscytujących rozmów z wyjątkowymi gośćmi oraz architektami sceny projektowej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie Oxygen & Architecture. Wydarzeniu towarzyszy także szereg ciekawych wykładów oraz inspirujące wystawy.