Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

Luksusowy hotel

Il Sereno, Włochy

Wśród wyjątkowych hoteli zlokalizowanych wokół włoskiego jeziora Como znalazło się wybitne dzieło znanej designerki Patrici Urquioli. Il Sereno, obiekt hotelowy zbudowany w 2016 r. w miejscowości Torno, zachwyca bryłą i wnętrzem. Nic więc dziwnego, że widnieje na liście 25 najlepszych hoteli na świecie.

Il Sereno to nie tylko 30-apartamentowy resort. To również restauracja, spa i prywatny port. Ten luksusowy kompleks hotelowy zaprojektowany przez światowej sławy projektantkę, przyciąga co roku nie tylko rzeszę turystów, ale również miłośników architektury. Wszystko za sprawą designerskiego wnętrza oraz wyjątkowej fasady z dużymi szklanymi frontami, która idealnie komponuje się z widokiem na Jezioro Como.

Już od progu goście mogą podziwiać wyjątkowy wystrój hotelu, w którym drewno oraz kamień zestawiono z elementami miedzi i szlachetnymi tkaninami. To autorska kompozycja Patricii Urquioli, którą projektantka przemyciła do wnętrza.

Chęć zaoferowania gościom najwyższych standardów hotelowych w połączeniu z optymalnym komfortem i dobrym samopoczuciem sprawiła, że Urquiola zaprojektowała proste, a zarazem stylowe wnętrza pełne naturalnych materiałów. W łazienkach hotelowych zastosowała wysokiej jakości meble oraz rozwiązania sanitarne Geberit. Dzięki temu goście mogą cieszyć się komfortem i wyjątkowym designem.