Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

POŁÓŻ NACISK NA ORYGINAŁ.

SPŁUCZKI PODTYNKOWE GEBERIT.

Lata mijają. Jakość pozostaje.

Z czasem może zmieniać się wygląd łazienki, przeprowadzane są remonty, a spłuczka podtynkowa Geberit pozostaje wciąż na swoim miejscu. Po co wymieniać coś, co działa doskonale?

Czy historia o spłuczce może wzruszać? Obejrzyj film i przekonaj się już teraz!

Ty widzisz tylko przycisk.

Pierwsza spłuczka podtynkowa powstała ponad 50 lat temu. Od tego czasu stale udoskonalamy nasze rozwiązanie, aby było absolutnie niezawodne. Jego jakość potwierdza 25 lat gwarancji na dostępność części zamiennych. Właśnie dlatego oryginalne produkty to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa.

Tworzymy jakość, której możesz zaufać. Pracuje na nią każdy z wielu elementów ukrytych za ścianą. Ty widzisz tylko przycisk.

Nie ryzykuj, wybierz spokój na lata

Tajemnica legendarnej jakości Geberit tkwi w każdym starannie zaprojektowanym detalu. Dowiedz się, dlaczego nie warto iść na kompromisy.

Nikt, kto decyduje się na zabudowanie urządzenia w ścianie, nie chce być zmuszony do naprawiania go za kilka miesięcy. Każda drobna usterka może zamienić się w duży kłopot, dlatego nie warto ryzykować. Tajemnica legendarnej jakości Geberit tkwi w każdym starannie zaprojektowanym detalu. Dowiedz się, dlaczego nie warto iść na kompromisy.