Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych .

OK
Geberit Polska

DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

DO KWADRATU

GEBERIT ACANTO - MOŻLIWOŚCI DO KWADRATU

Łazienka to duże wyzwanie aranżacyjne. Projektowanie zacznij od ceramiki i mebli. Znajdziesz je w serii Acanto, która łączy w sobie wyrazisty design o miękkich, organicznych kształtach z inteligentnymi detalami, które zapewniają swobodę aranżacji i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

POBIERZ BROSZURĘ

Ciche domykanie szuflad i wolnoopadająca deska sprawią, że łazienka stanie się miejscem wyciszenia, a praktyczne organizery wewnątrz szafek i ceramika w designie SlimRim pomogą w utrzymaniu czystości. Dzięki innowacyjnym koncepcjom, takim jak magnetyczna tablica na kosmetyki, korzystanie z łazienki będzie jeszcze przyjemniejsze, a wykwintne, ponadczasowe kolory oraz zróżnicowany, modułowy charakter produktów z serii Acanto sprawi, że łatwo połączysz je z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki.

Dowiedz się więcej

GEBERIT SESTRA - INSPIROWANE NATURĄ

Do ceramiki i mebli z serii Acanto dobierz brodzik Geberit Sestra, który dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kolorów zapewnia nieskończone warianty aranżacyjne – dopasujesz go do łazienki każdej wielkości, co ułatwi możliwość przycinania brodzika. Inspirowana naturą wygodna i strukturalna powierzchnia nada wyjątkowo eleganckiego charakteru wnętrzu, a wprowadzone rozwiązania technologiczne zapewnią jeszcze większą wydajność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

POBIERZ ULOTKĘ

Proste sposoby pielęgnacji produktu Geberit Sestra ułatwią utrzymanie czystości. Dzięki połączeniu serii Acanto z brodzikiem Sestra stworzysz łazienkę o nowoczesnym i uniwersalnym designie, zapewniające komfort użytkowania i najwyższą jakość wykonania, która stanie się miejscem idealnym do relaksu.

Dowiedz się więcej

PRZYCISKI GEBERIT – INDYWIDUALIZM DO KWADRATU

Najważniejsze są detale, które stanowią zwieńczenie całego projektu. Przyciski Geberit łączą uniwersalne formy, materiały wysokiej jakości i maksymalna trwałość. Z łatwością dopasujesz je do dyskretnych spłuczek Geberit, a dzięki różnorodnym wzorom i uniwersalnym formom dopełnisz aranżację każdej łazienki.

POBIERZ BROSZURĘ

Przycisków z serii Geberit Sigma można skompletować z system DuoFresh, który odciąga zanieczyszczone powietrze, następnie oczyszcza przez filtr ceramiczny i wtłacza już oczyszczone powietrze z powrotem do łazienki. Do nowoczesnego wnętrza wybierz przyciski z modułem DuoFresh, które podniosą komfort użytkowania i nadadzą łazience atrakcyjny wygląd.
Jeżeli zależy ci na utrzymaniu harmonii powierzchni, zdecyduj się na zdalne uruchamianie spłukiwania Geberit lub na przyciski zlicowane ze ścianą. Przyciski Geberit z łatwością dopasujesz do ceramiki i mebli z serii Acanto oraz brodzika Geberit Sestra. Stwórz łazienkę, która zapewni najwyższy komfort użytkowania i zachwyci eleganckim i uniwersalnym designem.

Dowiedz się więcej