Wysokiej jakości meble łazienkowe

Wilgoć w łazienkach może mieć poważny wpływ meble łazienkowe, ponieważ może to spowodować pęcznienie drewna. W rezultacie meble łazienkowe mogą wyglądać nieatrakcyjnie, a szuflady i drzwi nie będą się już swobodnie otwierać i zamykać. Kilka cech jakościowych sprawia, że ​​meble łazienkowe cieszą się przez długi czas. Kluczem do szczęścia są odporne na wilgoć płyty i solidna powierzchnia.

Meble łazienkowe są codziennie narażone na działanie wilgoci. „Nie oszczędzaj na jakości” jest zatem zdecydowanie mottem, którego należy się trzymać przy wyborze materiału na meble łazienkowe. W przypadku tańszych mebli łazienkowych trójwarstwowa płyta wiórowa jest często niedokończona lub niewystarczająco chroniona przed wilgocią. Może wchłaniać wilgoć w łazience i pęcznieć, powodując nieatrakcyjne, popękane powierzchnie, a także drzwi i szuflady, których nie można już zamknąć na płasko.

Rozwiązanie: meble łazienkowe wykonane z odpornego na wilgoć materiału płytowego. Testy przeprowadzone w laboratorium testowym Geberit wykazały wyraźną różnicę w jakości. Dlatego Geberit stosuje odporne na wilgoć materiały drewnopochodne, na które nie ma wpływu rozpryski wody i wilgoć

Gładkie i odporne na zarysowania powierzchnie

Nie bez znaczenia są również odporne powierzchnie - wiele tanich mebli łazienkowych pokrytych jest cienką i tanią folią wrażliwą na codzienne czynności w łazience. Geberit stosuje wysokiej jakości grube folie, które można dopasować do powierzchni melaminowych. Jednak meble łazienkowe z odpornymi powierzchniami melaminowymi są zawsze dobrym wyborem. Melamina to papier prasowany żywicą syntetyczną, który jest wyjątkowo odporny na zarysowania i wodoodporny. Ale wysokiej jakości lakiery mają również tę zaletę, że całkowicie pokrywają elementy meblowe, trwale łącząc się z materiałem, a zwłaszcza lakiery o wysokim połysku zapewniają iluzję głębi poprzez refleksy. Biorąc pod uwagę te aspekty, meble łazienkowe mogą poprawić zarówno łazienkę, jak i jakość życia.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Bądź zawsze na bieżąco

 Cztery obrazy historii Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience