Wysokiej jakości meble łazienkowe

Wilgoć w łazienkach może mieć poważny wpływ meble łazienkowe, ponieważ może to spowodować pęcznienie drewna. W rezultacie meble łazienkowe mogą wyglądać nieatrakcyjnie, a szuflady i drzwi nie będą się już swobodnie otwierać i zamykać. Kilka cech jakościowych sprawia, że ​​meble łazienkowe cieszą się przez długi czas. Kluczem do szczęścia są odporne na wilgoć płyty i solidna powierzchnia.

Meble łazienkowe są codziennie narażone na działanie wilgoci. „Nie oszczędzaj na jakości” jest zatem zdecydowanie mottem, którego należy się trzymać przy wyborze materiału na meble łazienkowe. W przypadku tańszych mebli łazienkowych trójwarstwowa płyta wiórowa jest często niedokończona lub niewystarczająco chroniona przed wilgocią. Może wchłaniać wilgoć w łazience i pęcznieć, powodując nieatrakcyjne, popękane powierzchnie, a także drzwi i szuflady, których nie można już zamknąć na płasko.

Rozwiązanie: meble łazienkowe wykonane z odpornego na wilgoć materiału płytowego. Testy przeprowadzone w laboratorium testowym Geberit wykazały wyraźną różnicę w jakości. Dlatego Geberit stosuje odporne na wilgoć materiały drewnopochodne, na które nie ma wpływu rozpryski wody i wilgoć

Gładkie i odporne na zarysowania powierzchnie

Nie bez znaczenia są również odporne powierzchnie - wiele tanich mebli łazienkowych pokrytych jest cienką i tanią folią wrażliwą na codzienne czynności w łazience. Geberit stosuje wysokiej jakości grube folie, które można dopasować do powierzchni melaminowych. Jednak meble łazienkowe z odpornymi powierzchniami melaminowymi są zawsze dobrym wyborem. Melamina to papier prasowany żywicą syntetyczną, który jest wyjątkowo odporny na zarysowania i wodoodporny. Ale wysokiej jakości lakiery mają również tę zaletę, że całkowicie pokrywają elementy meblowe, trwale łącząc się z materiałem, a zwłaszcza lakiery o wysokim połysku zapewniają iluzję głębi poprzez refleksy. Biorąc pod uwagę te aspekty, meble łazienkowe mogą poprawić zarówno łazienkę, jak i jakość życia.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

Bądź zawsze na bieżąco

 Cztery obrazy historii Geberit

Zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i informacjami na temat utrzymywania czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, wzornictwa, przyjazności dla użytkowników i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter