Indywidualne wskazówki do projektowania łazienek

Zmieniaj stare w nowe - oto sposób na upcykling w łazience. Jak z kilku wyrzuconych przedmiotów można stworzyć jedyne w swoim rodzaju, ale użyteczne przedmioty, które nadadzą łazience indywidualny charakter? Oto kilka propozycji.

Specjalny drewniany uchwyt na papier toaletowy
 Łazienka iCon z drabinką na ręczniki

Nie zawsze trzeba odnawiać całą łazienkę, aby stworzyć nową atmosferę. Czasami najmniejsza zmiana może zrobić największą różnicę! Kilka szczegółów osobistych, takich jak nowe elementy dekoracyjne, może wystarczyć, aby wprowadzić powiew świeżego powietrza do łazienki.

W ostatnich latach trend upcyklingu - przeprojektowywania obiektów, które przestały być używane w celu nadania im nowej funkcji i być może innego stylu - odnotował wzrost popularności we wszystkich obszarach domu. To wyjaśnia, dlaczego nawet prosta paleta EUR zdobi obecnie nowoczesne domy w postaci stolików kawowych lub ram łóżek.

Łazienki również mogą skorzystać z takich kreatywnych rozwiązań, z odnowioną starą drabiną, na przykład w wieszak na ręczniki lub wieszak na ubrania, lub stary kosz przekształcony w stylowy kosz na pranie.

Zrób to sam w swojej łazience

Przedmioty, z którymi nie możemy się rozstać i które można przekształcić w specjalne elementy projektu, również promują ideę zrównoważonego rozwoju we własnych czterech ścianach. Na przykład stare krzesło, które nie nadaje się już do jadalni, może nadal służyć jako wieszak na ubrania w łazience w stylu shabby chic. Przy okazji: odrobina papieru ściernego, kredy i bezbarwnego lakieru lub wosku do drewna jako wykończenie powierzchni może w mgnieniu oka ozdobić wiele drewnianych przedmiotów.

Inne przykłady praktycznych pomysłów na upcykling w łazience:

  • słoik do wekowania zamieniony w dozownik mydła
  • świeża warstwa farby na pudełkach z owocami może stworzyć kolejną półkę na ręczniki
  • zdobione szklanki, puszki i wiadra mogą być używane jako modnepudełka do przechowywania
  • puste butelki itp. tworzą doskonałe wazony

Kreatywność nie zna granic - więc być może przedmiot, który już wyrzuciłeś, wkrótce powróci do Twojej łazienki.

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.

3D Planer


Zaplanuj łazienkę online, korzystając z planera 3D i wybieraj spośród różnych opcji.

Produkty łazienkowe

Bądź zawsze na bieżąco

 Cztery obrazy historii Geberit

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnych nowości, wydarzeń ani porad dotyczących łazienki. Bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, ważnymi datami w kalendarzu i więcej informacji na temat czystości, optymalizacji przestrzeni, komfortu, designu, łatwości obsługi i dostępności w łazience.

Zapisz się na nasz newsletter

Która łazienka jest dla Ciebie odpowiednia?

Jakie dokładnie są Twoje potrzeby? Przestrzeń, czystość czy wzornictwo są dla Ciebie ważne? Chcesz produktów przyjaznych dla użytkownika lub wolisz jeszcze więcej komfortu jaki ma do zaoferowania toaleta myjąca Geberit AquaClean? A może wolisz uniwersalny design? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, upraszczamy codzienną rutynę dzięki naszym sprytnym rozwiązaniom łazienkowym.

Więcej przestrzeni w łazience
Wyższy standard czystości w łazience
Bardziej funkcjonalne wzornictwo łazienkowe
Większy komfort w łazience
Większa dostępność
Większa użyteczność w łazience