Toaleta dla gości jako wizytówka

Mała umywalka do łazienki dla gości firmy Geberit Citterio

Wykazałeś się wyczuciem stylu, projektując toaletę dla gości. Ciepłe kolory i wysokiej jakości materiały, odpowiednio dobrana umywalka z prostą naścienną baterią, duże lustro, przyjemne oświetlenie i cichy wentylator wyciągowy, pomagają gościom poczuć się swobodnie. Oprócz tego dla gości (a także dla siebie) można zamontować toaletę myjącą. Jako gospodarz możesz również wyświadczyć gościom przysługę, dbając o następujące detale:

  • Wolne wieszaki na marynarki lub swetry
  • Dwie lub trzy rolki miękkiego papieru toaletowego w rezerwie
  • Sucha i czysta szczotka toaletowa
  • Mydło w płynie lub w kostce w wystarczającej ilości
  • Stos świeżych, małych ręczników i kosz na bieliznę
  • Mały, pusty kosz na śmieci z pokrywą

Należy unikać starych gazet, kadzidełek i zakurzonych, suszonych kwiatów. Wskazówki dotyczące korzystania z toalety są również nie na miejscu. Z drugiej strony, jeśli w toalecie znajdziesz miejsce na wazon ze świeżymi kwiatami, możesz sprawić swoim gościom bardzo miłą niespodziankę.

Produkty łazienkowe

Twoja dodatkowa korzyść Inspiracja i wsparcie przy planowaniu na drodze do nowej łazienki

Narzędzie z inspiracjami


Odkryj pomysły i funkcje w nowoczesnej łazience i wybierz to, co lubisz i co jest dla Ciebie ważne. Możesz w zaledwie kilku krokach połączyć elementy swojej wymarzonej łazienki.

Skontaktuj się z nami.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Newsletter


Zapisz się do naszego Newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciekawe informacje, porady i wskazówki jak Twoja łazienka może stać się bardziej przyjazna i funkcjonalna.